Kaip veido kaukės apsaugo nuo Covid? – Klivlando klinika

Pora, dėvinti veido kaukes, eina gatve

Kl.: Skaičiau, kad veido kaukės dėvėjimas apsaugo kitus žmones, bet ar tai apsaugo ir mane?

A: Veido kaukė apsaugo aplinkinius ir jus pačius. Veido kaukės veikia kaip barjeras kvėpavimo takų lašeliams. Nesvarbu, ar kosėjate, ir lašeliai patenka į viduje savo kaukę arba jei esate šalia kito žmogaus, kuris kosėja ir jo lašeliai patenka į lauke jūsų kaukės – ji apsaugo abu žmones.

Cleveland Clinic yra ne pelno siekiantis akademinis medicinos centras. Reklama mūsų svetainėje padeda palaikyti mūsų misiją. Mes neremiame ne Klivlendo klinikos produktų ar paslaugų. politika

Be to, kvėpavimo takų lašeliai neplinta vien tik kosint ir čiaudint. Juos išvaryti galima kalbant, dainuojant, stipriai kvėpuojant, juokiantis – pavadinsi. Štai kodėl labai svarbu dėvėti veido kaukę, kai esate viešumoje ir negalite išlaikyti socialinio atstumo. Jūs saugote aplinkinius ir taip pat save.

Paprastai chirurginė kaukė apsaugos jus labiau nei medžiaginė kaukė dėl medžiagos, iš kurios ji pagaminta, tačiau medžiaginė kaukė vis tiek puikiai apsaugo. Smulkūs kvėpavimo takų lašeliai, pernešantys virusą, gali patekti į audinį ir nepasiekti nosies ar burnos. Tiesiog nelieskite priekinės kaukės dalies, nes virusas gali patekti ant jūsų rankų.

– Infekcinių ligų specialistė Kristin Englund, gyd.

https://futuresnutrition.de/blogs/news/zweck-von-vitamin-d3
https://futuresnutrition.de/blogs/news/was-bewirkt-vitamin-d3
https://futuresnutrition.de/blogs/news/was-ist-der-unterschied-zwischen-vitamin-d-und-vitamin-d3
https://futuresnutrition.de/blogs/news/was-ist-vita-cholecalciferol
https://futuresnutrition.de/blogs/news/warum-verschreiben-arzte-vitamin-d2-anstelle-von-d3
https://futuresnutrition.de/blogs/news/wie-gefahrlich-ist-ein-vitamin-d-mangel