Apie mus

Greitas auto supirkimas visame Kaune ir Lietuvoje, kreipkis čia

2 priežastis: vairavimas be įtampos 

Naudotas automobilis turi savų privalumų. Pagrindinis privalumas – vairavimo be įtampos jausmas, kai nesijaudinate dėl pirmojo įlenkimo ar įbrėžimo – tai, kas būdinga tik naujam automobiliui. Vos tik nusipirkę automobilį, galite juo netgi leistis į ilgesnes keliones, nes pirkėjai vengia važiuoti nauju automobiliu į ilgesnes keliones prieš pirmąją techninę apžiūrą ar patikrinimą.

Supraskime tai geriau. Pirmiausia įsivaizduokime, kad ką tik nusipirkote visiškai naują „Hyundai i10” ir jau antrąją dieną jūsų paprašo darbo reikalais vykti į perpildytą miesto dalį. Atsižvelgiant į galimą įlenkimų ar įbrėžimų riziką, yra tikimybė, kad galbūt net neišvažiuosite naujuoju automobiliu ir vietoj jo pasirinksite viešąjį transportą. Dabar apsvarstykite tą patį scenarijų, kai vietoj jo ką tik nusipirkote tą patį naudotą automobilį. Dabar jūs tikrai ilgai nedvejodami važiuosite automobiliu tais siaurais keliukais, ar ne?

3 priežastis: čia nėra apgaulės, dabar įsigykite sertifikuotus naudotus automobilius su garantija

Tobulėjant automobilių pramonei, keitėsi ir naudotų automobilių pardavimo bei pirkimo būdai. Dabar jums tikrai nebereikia pasikliauti tik žodiniu gudraus automobilių pardavėjo, prekiautojo ar atskiro asmens patikinimu, kad naudotas automobilis yra visiškai tvarkingas. Dabar jūsų rankose yra sertifikavimo galia! Galite lengvai apsilankyti internete ir patikrinti automobilių sertifikatus, pavyzdžiui, kaune bazėje sertifikuotus automobilius, kuriuos kruopščiai patikrina sertifikuotas automobilių inžinierius, kad įsitikintumėte, jog jūsų pirkinys bus be rūpesčių. Ne tik tai, bet ir galite gauti papildomą garantiją po pirkimo, kad užtikrintumėte, jog ką tik įsigytas naudotas automobilis važiuoja kaip naujas!

4 priežastis: lėtesnis nusidėvėjimas reiškia, kad prarandate mažiau pinigų

Kiekvienas automobilis nuvertėja, tačiau naudotas automobilis, palyginti su nauju automobiliu, turi pranašumą. Jis nuvertėja lėčiau, palyginti su visiškai nauju automobiliu. Sužinokime, kaip: Didžiausias automobilio nusidėvėjimas būna per pirmuosius trejus metus nuo įsigijimo. Kai perkate naudotą automobilį Kaune, akivaizdu, kad jį įsigysite už kainą, kuri jau buvo labai nusidėvėjusi.

Štai kaip tai paprastai vyksta: