Ar jūsų pagalvė sustingsta kaklui, kol miegate? – Klivlando klinika

Ar jūsų pagalvė skauda kaklą ir miegą?

Cleveland Clinic yra ne pelno siekiantis akademinis medicinos centras. Reklama mūsų svetainėje padeda palaikyti mūsų misiją. Mes neremiame ne Klivlendo klinikos produktų ar paslaugų. politika

Rūšis pagalvė Anot chiropraktiko Andrew Bango, Kolumbijos apygardoje, jūs pasirenkate ir kaip ant jo miegate, tai labai priklauso nuo to, kaip jausitės pailsėję ryte, kai atsibusite.

„Visi būdai, kuriais per dieną sukiesi ir lenkiesi iki miego, taip pat turi įtakos procesui“, – sako jis. „Pasirinkimas teisingai pagalvėatsisakę kai kurių įprastų miego įpročių ir žinodami, kaip geriausiai atsigulti lovoje prieš atsitrenkdami į šieną, galite geriausiai pailsėti naktį.

Kas sukelia kaklo skausmą naktį?

Per dieną turime tiek daug žalingų įpročių, kurie sukelia kaklo, nugaros ir stuburo skausmus. Slampinėti dirbant, vaikštant ar valgant – tai viena. Jau nekalbant apie nuolatinį žiūrėjimą į savo išmanųjį telefoną ar kompiuterį, gali skaudėti kaklą – ši problema buvo pavadinta „teksto kaklu“ arba techniniu kaklu.

„Tada miegojimas ant nugaros, pakaušis ant pagalvės ir galva palenkta į priekį, tik pablogins problemą“, – sako daktaras Bangas. „Miegodami smakrą prie krūtinės, galite pertempti kaklą, nes taip atliekama dauguma kasdienės veiklos. Miegoti ant šono smarkiai sulenkus galvą nėra idealu nudžiūti. Ir dar blogiau? Miegokite ant pilvo, pasukę galvą ir pakreipę nelygiais kampais.

Jei kuri nors iš jų skamba kaip jūs, jūs tikrai nesate vieni – tai yra labiausiai paplitusios miegojimo pozos. Ir nors dauguma iš mūsų tai daro (neteisingai), yra ideali pagalvė ir tinkamas miego būdas, kuris suteikia jūsų kaklui ir stuburui tinkamą atramą, kad nakties miegas būtų daug geresnis.

Kaip išsirinkti ir naudoti geriausią pagalvę

Tinkamos pagalvės nykščio taisyklė yra ta, kad kaklas turi būti lygiagretus čiužiniui, o ne sulenktas žemyn ar aukštyn.

„Dažniausia žmonių daroma klaida yra pasirinkti pagalvę, kuri lenkia kaklą į priekį arba į vieną pusę“, – sako daktaras Bangas. „Iš pradžių gali jaustis patogiai, bet kai užmiegate kelias valandas ir jūsų kaklas nėra tinkamai palaikomas, miegant gali kilti įvairių kaklo problemų, kurias galite suprasti tik tada, kai jau per vėlu.

Daktaras Bangas sako, kad dažniausiai kamuoja kaklo skausmas ir sustingęs kaklas. Be to, galite patirti problemų, kai visas stuburas pasisuka netinkamai, o tai per ilgą laiką gali sukelti ilgalaikę žalą, priduria jis.

Norėdami išvengti šių problemų, pateikiame septynis patarimus, kuriuos jis siūlo, kaip pasirinkti tinkamiausią kaklui pagalvę:

1. Geriausiai tinka pagalvės, kurios prisitaiko prie jūsų padėties

Gimdos kaklelio kontūro pagalvės geriausiai tinka daugumai žmonių, sako jis. Jūsų galva yra įduboje centre. Jūsų kaklas remiasi arba į mažiau pakeltą šoną, kai gulite ant nugaros, arba į labiau pakeltą šoną, kai gulite ant šono.

Putplasčio kontūro pagalvės geriausiai palaiko kaklą.

2. Latekso putos paprastai yra geriausia medžiaga

Natūralus lateksas palaiko jūsų nekaitinimą kaip atminties putos.

„Žmonės gali nesuvokti, kad naktį jiems pasidaro karšta. Tai gali sukelti neramų miegą. Miegodami vėsiau, miegate giliau“, – sako daktaras Bangas.

Žinoma, jei esate alergiškas lateksui, norėsite naudoti atminties putplasčio pagalves.

3. Daugiausia kaklo skausmo sukelia plunksnų pagalvės

Jie gali būti prieinami, tačiau plunksnų pagalvės neužtikrina daug kaklo stabilumo.

„Jie jaučiasi ypač patogiai, kai pirmą kartą įsikuriate. Tačiau kai tai darote, plunksnos juda, todėl atsitraukiate be jokios atramos ir sukeliate skausmą”, – sako dr. Bang.

Pūkinės pagalvės yra šiek tiek labiau palaikomos, tačiau jas vis tiek reikia sušukuoti. Tačiau jei esate alergiškas gyvūnų pleiskanoms, nė vienas iš šių užpildų jums netiks.

4. Grikių pagalvės triukšmingos

„Gražus dalykas grikių pagalvėse yra tai, kad miegate labai vėsiai, o tarp lukštų cirkuliuoja daug oro“, – pabrėžia daktaras Bangas.

Grikių pagalvės taip pat yra ekonomiškos, turi atsinaujinančio užpildo ir palaiko kaklą, kai miegate ant šono.

Tačiau naktį judant korpusai kelia triukšmą ir ta atrama gali nuslysti taip, kaip būtų sėdmaišyje, pažymi jis.

5. Mišrių užpildų nauda neaiški

Nėra daug tyrimų, kurie paragintų automatiškai rekomenduoti pagalves su mišriais užpildais, tokiais kaip atminties putos arba lateksas su susmulkintomis putomis ir gelio įdėklu.

„Pagalvės, kuriose įstrigo per daug medžiagos arba kurios lieka per purios, gali išlaikyti jūsų kaklą nepatogioje padėtyje“, – sako dr. Bang. Susmulkintos putos gali jus atvėsinti, tačiau laikui bėgant praranda stabilumą, jei miegate ant šono.

Ir nors atminties putos lenkia jūsų kreives, tai nebūtinai reiškia, kad gaunate tikslią paramą, kurios jums iš tikrųjų reikia. Ši kategorija gali būti bandymų ir klaidų rekomendacija. Jei po miego jaučiate skausmą, geriausia išbandyti kitą variantą.

6. Kūno pagalvės ir šoninės pagalvės gali būti naudingos

Jei esate įpratę miegoti ant pilvo, o tai nėra idealu, kūno ir šoninės pagalvės gali pagerinti jūsų miego laikyseną.

„Jie suteikia spaudimą skrandžiui, prie kurio jau pripratote, ir išlaiko jus ant šono“, – sako dr. Bang.

Šios pagalvės gali padėti išlaikyti išlygintą stuburą ir palaikyti augantį pilvą nėštumo metu arba jei turite didelius klubus.

7. Atsižvelkite į savo čiužinio kietumą arba minkštumą

Jei turite kietesnį čiužinį, jums reikės storesnės pagalvės, nes jūsų petys nelabai įsiskverbia į čiužinį.

„Pagalvė turės užpildyti didesnį tarpą tarp galvos ir čiužinio“, – sako dr. Bang.

Jei turite čiužinio antklodę iš atminties putplasčio arba čiužinį su pagalvėmis, jums reikės plonesnės pagalvės, nes jūsų petys įsės į lovą.

„Pagalvė turės užpildyti mažesnę erdvę tarp pečių…

https://futuresnutrition.de/blogs/news/wie-man-5-htp-einnimmt
https://futuresnutrition.de/blogs/news/ist-vitamin-d-das-gleiche-wie-vitamin-d3
https://futuresnutrition.de/blogs/news/ist-vitamin-d3-vegan
https://futuresnutrition.de/blogs/news/vitamin-d-oder-vitamin-d3
https://futuresnutrition.de/blogs/news/zu-viel-vitamin-d3