5 ambulatorinės chirurgijos privalumai – Klivlando klinika

Visiškas klubo ir kelio sąnario pakeitimas nuėjo ilgą kelią. Vėliau žmonės nebegulėjo ligoninės lovoje tris savaites; vietoj to jie paprastai pradeda vaikščioti namuose per dieną po procedūros.

Cleveland Clinic yra ne pelno siekiantis akademinis medicinos centras. Reklama mūsų svetainėje padeda palaikyti mūsų misiją. Mes neremiame ne Klivlendo klinikos produktų ar paslaugų. politika

Žinoma, atsigavimas dar užtrunka. Tačiau jus gali nustebinti, kai pamatysite, kaip greitai tas laikas praeina po ambulatorinės operacijos, o tai kai kuriems žmonėms yra galimybė.

Jei gydytojas sako, kad esate geras kandidatas, yra keletas privalumų, dėl kurių ambulatorinė chirurgija yra geriausias pasirinkimas, sako chirurgas ortopedas Trevoras Murray, MD.

1. Mažiau skausmo

Jums nereikės skausmo pompos savarankiškai vartojamiems vaistams ar IV skausmą malšinančių vaistų, atliekančių ambulatorinę operaciją.

Vietoj to gausite stuburo injekciją, kuri dvi valandas nutirps nuo juosmens žemyn. Ilgalaikis vietinis anestetikas padės suvaldyti skausmą iki dviejų dienų po to.

2. Mažiau transfuzijų

Dėl geresnės chirurginės technikos, geresnio paciento optimizavimo ir traneksamo rūgšties perpylimo pacientams rečiau prireiks kraujo perpylimų; šie veiksniai taip pat leidžia chirurgams atlikti klubo ir kelio sąnario keitimo procedūras ambulatoriškai.

3. Mažesnė infekcijos rizika

Praleidžiant mažiau laiko ligoninėje, sumažėja infekcijos tikimybė operacijos vietoje.

„Savo pacientams sakau, kad ligoninė pilna sergančių žmonių, o pacientai po operacijos neserga“, – sako dr. Murray. „Man patinka juos atitraukti nuo viso to“.

4. Geresnis atsigavimas namuose

Išėję iš ligoninės galėsite atsigauti patogiai savo namuose. Jums geriau seksis pažįstamoje aplinkoje, kur labiau tikėtina, kad gerai išsimiegosite.

5. Greitesnė, agresyvesnė fizinė terapija

Kineziterapeutas pradeda dirbti su jumis operacijos dieną arba per dieną po to, kai grįžtate namo. Jis ar ji padės jums mankštintis, kad atgautumėte visas sąnario funkcijas.

Ar esate tinkamas pacientas?

Atliekant viso kelio ar klubo sąnario pakeitimą, pati operacija atliekama tiek stacionariai, tiek ambulatoriškai.

Tačiau jūs esate stiprus kandidatas į ambulatorinę chirurgiją, jei:

  • Motyvuotas. Teigiamas požiūris ir noras laikytis gydytojo nurodymų po operacijos padidins gero rezultato tikimybę.
  • Mobilusis. Jei prieš operaciją esate aktyvus ir nepriklausomas, automatiškai geriau reaguosite į fizinę terapiją. Ir jūs lengviau tęsite savo kasdienę veiklą, sako dr. Murray. Tačiau jei prieš operaciją naudojatės vaikštyne ar invalido vežimėliu, stacionarinė procedūra greičiausiai yra jūsų geriausias pasirinkimas.
  • Sveikas. Kuo mažiau vartojate vaistų ar sergate negalavimais, tuo geresnis ambulatorinis kandidatas esate. Pavyzdžiui, jei vartojate vaistus nuo lėtinio skausmo, jūsų operacija gali būti tinkamesnė stacionare.
  • Palaikoma. Turėdami platesnį socialinį tinklą, ty kelis draugus ir (arba) šeimos narius, kurie gali jums padėti po operacijos, pasveiksite greičiau ir geriau.

Galiausiai, pasak dr. Murray, jūsų kelio ar klubo sąnario pakeitimo rezultatas greičiausiai bus geresnis, nei tikitės.

„Pacientams seksis geriau ir jie bus nepriklausomi, nei tikisi“, – sako jis. „Tačiau jie turi būti susižadėję ir turėti ką nors, kas padėtų kelias savaites po operacijos.”

https://futuresnutrition.de/blogs/news/wie-man-5-htp-einnimmt
https://futuresnutrition.de/blogs/news/ist-vitamin-d-das-gleiche-wie-vitamin-d3
https://futuresnutrition.de/blogs/news/ist-vitamin-d3-vegan
https://futuresnutrition.de/blogs/news/vitamin-d-oder-vitamin-d3
https://futuresnutrition.de/blogs/news/zu-viel-vitamin-d3