kaip nusipirkti naudotą automobilį?

Populiariausi patarimai perkant naudotą automobilį

Kiek kainuos naudotas automobilis, galiausiai priklausys nuo to, kokį automobilį gausite. Vis dėlto yra daugybė Automobilių supirkimas Kaune būdų, kaip sumažinti galutinę sąskaitą.

1.        Metų senumo automobiliai yra DAUG pigesni už naujus automobilius

Vidutinė naujojo automobilio mažmeninė kaina yra apie 28 500 svarų. Tačiau sukakęs 10 000 mylių per metus, jis kainuoja tik 21 000 svarų – tai sumažėjo daugiau nei 27% per pirmuosius 12 mėnesių. Antraisiais metais nusidėvėjimo norma greičiausiai sulėtės maždaug per pusę (taigi antraisiais metais šis vidutinis automobilis prarastų apie 3750 svarų sterlingų).

Taigi, pasirinkus metų senumo modelį, labai sumažės išankstinės išlaidos. Yra išimčių, jei renkatės pliušinį modelį. Geriausiai vertę palaikantys prekės ženklai dažniausiai apima „Mercedes“ ir „Porsche“ – taigi ten nepamatysite per daug metų senų prabangių automobilių sandorių.

2.        Atskleista: pigiausi važiuoti automobiliai

Norėdami sutaupyti laiko ir energijos, bandydami tai išspręsti, automobilių ekspertai jau atliko šį tyrimą. Galite palyginti skirtingų modelių, įskaitant tuos, kuriuos norite įsigyti, eksploatavimo išlaidas keliose svetainėse, įskaitant „  Parkers“  ir „  What Car?“. . Laikykitės šių taisyklių, jei norite apsistoti pigiausiuose automobiliuose:

  • Mažesni varikliai gali būti pigesni. 1,0 l ar 2,0 l variklio pasirinkimas yra ne tik gryna arklio galia. Didelis variklis paprastai degina daugiau degalų nei mažesnis. Taigi variklio dydis yra gyvybiškai svarbus dalykas, jei kuro ekonomija yra svarbus jūsų sprendimo veiksnys.

Žinoma, tai priklauso nuo to, kaip naudojatės naudotą automobilį. Mažas variklis yra efektyviausias, kai naudojamas pagal paskirtį, pavyzdžiui, pootinti mieste. Jei mažas variklis naudojamas dideliu greičiu, jis turės daug daugiau dirbti, kad automobilis judėtų – deginant daugiau degalų.

  • Benzininiai automobiliai paprastai yra pigesni nei dyzeliniai. Dyzeliniai varikliai dažnai yra ekonomiškesni nei jų benzininiai. Tačiau neapsigaukite manydami, kad dėl to dyzelinas tikrai yra geresnis pasirinkimas. Šie automobiliai yra brangesni, o siurblyje jie paprastai kainuoja daugiau nei benzinas.
  • Rankiniai automobiliai yra pigesni nei automatiniai. Pavarų perjungimas yra papildomas darbas – ypač tiems, kurie esame linkę strigti prie šviesoforų. Nors automatika iš vairavimo atima tam tikrą vargą, jos kainos yra didesnės.

Pavyzdžiui, rankinis „Audi A3“ hečbekas kainuoja 20 801 svarą. Tai lyginama su automatine versija, kainuojančia 22 290 svarų sterlingų – arba 1489 svarų sterlingų padidėjimu. Vis dėlto daugelis automatinių prietaisų yra ekonomiškesni nei rankiniai, nes jie „žino“ geriausią pavarą, todėl laikui bėgant galėtumėte kompensuoti papildomas išlaidas.

  • Hibridinius automobilius važiuoti yra pigu, tačiau jų pirkimas kainuoja brangiau. Technologijos kasdien tobulėja, nes šiuolaikinių hibridų yra įvairių formų ir dydžių, pradedant supermininais ir baigiant prabangiais visureigiais. Dėl ekonomiškų degalų ir pigių ar net nulinių mokesčių tarifų patrauklūs elektriniai modeliai, pavyzdžiui, „Toyota Prius“. Jie taip pat linkę išlaikyti savo vertę perpardavimui.

Tačiau jų pirkimas paprastai kainuoja daugiau – taigi pasverkite santaupas.

  • Patikrinkite išmetamą CO2 kiekį, nes tai turi įtakos jūsų mokamam mokesčiui. Labiausiai teršiančių automobilių pirkėjai moka daugiausiai kelių mokesčio. Bet pasirinkite automobilį (pvz., Be išmetamųjų teršalų hibridinį „Toyota Prius“), kuris pagamina mažiau nei 100 g CO2 / km, ir nieko nemokėsite.

Vidutinis šeimos tipo automobilis, pavyzdžiui, „Volkswagen Golf“, jums grąžins 30 svarų per metus. Žr. Išsamų  transporto priemonių akcizų tarifų sąrašą  ir  tai, kaip apskaičiuoti savo .

  • Mažesnius automobilius yra pigiau apdrausti. Jei norite sutaupyti pinigų, norėsite, kad automobilis būtų pigus. Pigiausias draudimas paprastai turi daug bendro, įskaitant dydį. Paprasčiau tariant, 4×4 apdrausti jums kainuos brangiau, nei mažo miesto.Naudojant Transporto priemonių draudimo remonto tyrimų centro (Thatchem) tyrimus, automobiliai skirstomi į grupes nuo 1 iki 50. Tai pagrįsta įvairia informacija, įskaitant našumą, saugos funkcijas, naujo modelio kainą ir atsarginių dalių kainą. Pavyzdžiui, „Hyundai i10“ yra vienas iš nedaugelio automobilių, priklausančių pirmai grupei, todėl jį pigu apdrausti.Prieš pirkdami „ Thatcham Research“ , patikrinkite tikslaus modelio draudimo grupės įvertinimą . Kuo didesnis skaičius, tuo didesnė gali būti jūsų priemoka. Taip pat verta patikrinti mūsų  pigaus automobilio draudimo  vadovą, kad sužinotumėte, https://autopigiau.lt/kaip-isigyti-nauja-automobili/ kokia yra tikėtina kaina

Visi aukščiau išvardyti dalykai yra svarbūs, tačiau jei norite prikaustyti absoliučiai pigiausius važiavimo automobilius, čia jie yra (nors atkreipkite dėmesį, kad visi šie automobiliai yra mažesni):

10 geriausių automobilių, kuriuos galima vairuoti JK

AUTOMOBILIS Numatomos bėgimo išlaidos per mėnesį per trejus metus (12 000 mylių per metus, įskaitant nuvertėjimą, aptarnavimą ir priežiūrą)
„Toyota Aygo“ 1.0 VVT-i 3dr 213 svarai
„Peugeot 108 1.0 Access 3dr“ 213 svarai
„Citroen C1 1.0 VTi Touch 3dr“ 228 svarai
„Dacia Sandero 1.2 Access 5dr“ 228 svarai
Kia Picanto 1.1 1 5dr 232 svarai
„Hyundai i10 1.0 S 5dr“ 233 svarai
„Opel Corsa 1.4 ecoFLEX Sting 3dr“ 234 svarai
„Skoda Citigo“ 1.0 S 3dr 236 svarai
„Volkswagen“! 1.0 Paimkite 3dr 241 svaras
„SEAT Mii 1.0 S 3dr“ 241 svaras

Šaltinis: vertinimo tarnyba „  Cap.co.uk“

3.        Geriausias laikas pirkti naudotą automobilį

Kai nuspręsite, kokį automobilį pasirinkti, dabar turite žinoti, kaip pasiekti geriausią pasiūlymą. Vienas iš būdų sumažinti išlaidas yra pirkti tinkamu laiku.

Prekiautojai turi tikslus, kuriuos reikia įvykdyti, už grobius mokamos premijos. Paprastai tai yra pagrįsta ketvirčio pardavimais, todėl kovo pabaiga, birželis, rugsėjis ir gruodis yra tinkamas laikas pirkti. Jie turi keisti automobilius, todėl bus labiau linkę derėtis ir pasiūlyti patrauklius finansinius paketus.

Bet jei perkate iš privataus pardavėjo, vargu ar bus geras ar blogas laikas. Privatūs pardavėjai neturi tikslų, kuriuos turi pasiekti, išskyrus kainą, kurią jie nori pasiekti. Jei perkate tokiu būdu, keletą mėnesių prieš pirkdami stebėkite kainas – jei jos eina žemyn, galbūt norėsite palaukti. Keliaujate į viršų ir protinga pirkti anksčiau.

Jei norite ramiai praleisti laiką, pasistenkite išvengti savaitgalių ar mėnesio pradžios iškart po atlyginimo dienos. Parduotuvė, prigrūsta „wannabe“ pirkėjų, nėra tinkama vieta derėtis.

Jei perkate privačiai, taip pat verta pasirinkti laiką, kai kiti potencialūs pirkėjai gali būti išvykę. Tai gali būti per Kalėdas arba giliai į vasaros atostogas. Pagalvokite ir apie automobilio stilių. Vasara yra ta, kai vairuotojai svajoja įsigyti kabrioletus, todėl žiema yra tinkamas metas susitarti dėl vieno.

Štai keletas brokerio ir prekiautojo patarimų …

Nepalikite to paskutinei ketvirčio dienai, nes pasiekus tikslus, visi sandoriai išnyks.
– Richardas Sandersas, MD, Drivethedeal.com

Visi prekiautojai siekia trijų mėnesių pardavimo tikslų … Daugelis iš mūsų bando pasiekti tikslą iki ketvirčio pabaigos, vasario mėn. Ir kovo pradžioje mes padarėme geriausius pasiūlymus ir dabar iš esmės tai darome už ketvirtį.
– „Forumite Saversammy“

4.        „Kokio automobilio man reikia?” kontrolinis sąrašas

Prieš pradėdami naršyti „vienas“, pagalvokite, ko jums tikrai reikia iš automobilio. Nėra prasmės pirkti dvivietį kabrioletą, jei ketinate kurti šeimą, todėl išsiaiškinkite, kas realu. Paklausk savęs:

Kokie mano esminiai reikalavimai? Užtenka vietos šeimai? Pigus automobilis važiuoti? Sportiškas skaičius? Pagalvokite, ko jums reikia …

Ar man reikia automobilio, kad galėčiau ką nors padaryti? Tai gali apimti priekabos vilkimą arba įrengimą nedidelėje erdvėje.

Ar tai trumpas važiavimas mieste ar ilgesnė kelionė greitkeliu?  Ar ji turi sugebėti važiuoti greitkeliu greičiu be įtampos?

Kas geriau, benzinas ar dyzelinas?  Kuras, kurį norite naudoti, gali labai pakeisti jūsų pasirinktą modelį.

Ar man reikia masyvaus bagažinės?  Apsvarstykite, ar jums reikia vietos tokiems dalykams kaip sporto įranga ar vežimėlis, ar jums reikia pritaikyti draugišką „Fido“ ar įsikišusią uošvę.

Ar noriu apsvarstyti ekologišką automobilį?  Jei taip, hibridinis ar elektrinis automobilis galėtų būti pasirinkimas. Pradžia kainuoja brangiau, tačiau kai kurios gauna valstybės dotacijas, pvz., „BMW i3“ turi 5000 svarų sterlingų dotaciją.

Norėdami atsispausdinti šį kontrolinį sąrašą, spustelėkite čia:

PARSISIŲSTI

5.        Reikia plakti dabartinį automobilį? Parduodant privačiai, galite gauti 20 proc. Daugiau nei keisdamiesi dalimis

Jei jums reikia suplakti dabartinius ratus, turite dvi galimybes. Galite iš dalies pakeisti automobilį atstovybėje, kur pardavėjas nurodo kainą ir numuša visas perkamo automobilio išlaidas. Arba galite parduoti privačiai – ten, kur nurodote automobilį ir gaunate grynuosius pinigus iš asmens, kuris jį perka.

  • Daliniai mainai. Tai gali sutaupyti daug rūpesčių, tačiau mažai tikėtina, kad tai bus „MoneySaving“. Taip, jums  nebereikia reklamuoti automobilio ar susidurti su potencialiais pirkėjais, tačiau tai yra didelisdalykas, tačiau  taip pat negausite tiek, kiek parduodate privačiai. Atminkite, kad pardavėjas mokės mažiau nei jūsų automobilio vertė, kad galėtų pelningai jį judėti. Taigi atidžiai pasverkite pasiūlymus.
  • Parduodu privačiai. Tai užima daugiau laiko, tačiau greičiausiai gausite daugiau už automobilį, jei būsite pasirengę įdėti pastangų. Galimybės apima klasifikuotą sąrašą „  Gumtree“   (nemokamai), „  PistonHeads“  (30 dienų skelbimas yra 11,99 svarai),  „Autotrader“ *  (vienos savaitės skelbimas yra nemokamas automobiliams, kurių svaras mažesnis nei 1000 svarų, o automobiliams, kurių viršija 1000 svarų, galima išvardyti nuo 36,95 svarų) ir „  Motors“  (12 savaičių nemokamas skelbimas). Kiti variantai apima  automobilio pardavimą „eBay“  ar „  Facebook“ .