Geriausias automobilis ir pirkimas?

Koks jums tinkamas naudotas automobilis?

Sprendimas, kurią transporto priemonę turėtumėte įsigyti, priklausys nuo jūsų poreikių, automobilių supirkimas Kaune biudžeto ir asmeninių pageidavimų. Apsvarstykite, kurios savybės yra būtinybės, o kurios – prabangos. Įvertinkite automobilio markę / modelį, kainą, degalų sąnaudas, saugumo įvertinimą, dydį, vairavimo patirtį ir perpardavimo vertę.

Kur ieškoti anksčiau turėtos transporto priemonės

Norėdami rasti naudotą automobilį šalia savęs, peržiūrėkite internetinius skelbimus, vartotojų ataskaitas, vietinio laikraščio klasifikuotą skyrių, spaudinių pirkimo vadovus ir viešuosius aukcionus. Nepamirškite apsilankyti vietiniame atstovybėje, kad patikrintumėte jų atsargas, nes jie nuolat gauna naujų atsargų.

Sužinokite, kur nusipirkti naudotą automobilį .

Ko vertas automobilis?

Nežinote, ar jus dominantis automobilis kainuoja teisingai? Nors yra daugybė veiksnių, galinčių turėti įtakos automobilio vertei – avarijų istorija, techninė priežiūra, žala orams – naudodamiesi „CARFAX Canada Value Range“ įrankiu, galite sužinoti vidutinę panašių transporto priemonių pardavimo kainą jūsų vietovėje, suteikdami idėją, kur pradėti.

Raskite savo vertės diapazoną .

Kaip tinkamai atlikti bandomąjį važiavimą?

Norint įvertinti, kaip automobilis važiuoja tikroviškoje aplinkoje, būtina atlikti 30 minučių bandomąjį važiavimą. Suplanuokite pažįstamą maršrutą ir išbandykite veiksmus, kuriuos paprastai darytumėte; paspauskite stabdžius, pastatykite jį į parką, pasukite į kampą, paspartinkite greitį, įjunkite ir persirikiuokite. Pajuskite automobilio priedus ir įsitikinkite, kad jie veikia.

Gaukite bandomojo važiavimo kontrolinį sąrašą .

Kodėl patikrinimas prieš pirkimą yra toks svarbus?

Norint nustatyti automobilio kosmetinę, mechaninę ir saugos būklę, būtina atlikti patikrinimą prieš pirkimą. Mechanikas gali padėti nustatyti visas esamas sąlygas, taip pat išryškinti galimas ateities problemas. Ši informacija yra labai svarbi ir gali padėti užtikrinti derybų svertą.

Kur gauti patikrinimą prieš pirkimą .

Kas yra VIN patikrinimas ir kaip jį gauti?

VIN patikrinimas pateiks išsamią informaciją apie konkretų automobilį, pvz., Metus, markę, modelį ir vietą, kur jis buvo pagamintas. Perkant naudotą automobilį, ši informacija yra svarbi norint užtikrintai priimti sprendimą. Norėdami iššifruoti VIN, pirmiausia raskite VIN, paprastai esantį vairuotojo durų staktos ir priekinio stiklo viduje, ir įveskite jį į nemokamą dekoderio įrankį, pavyzdžiui, šį žemiau.

Gaukite nemokamą VIN dekodavimą .

Kaip sužinoti automobilio istoriją?

„CARFAX Canada“ transporto priemonių istorijos ataskaitoje pateikiama svarbi informacija, kurią būtina suprasti perkant naudotą automobilį. Svarbiausia, kad jis atskleidžia, ar jus dominanti transporto priemonė pateko į avariją ir ar transporto priemonei užregistruotas areštas.

Gaukite transporto priemonės istorijos ataskaitą .

Ko paklausti prieš perkant kitą automobilį

Pirkdami naudotą automobilį, paklauskite tinkamų klausimų ir gaukite bauginimo faktorių. Paklauskite, kodėl jie parduoda automobilį, ar jis buvo reguliariai remontuojamas ir prižiūrimas ir ar jam vis dar taikoma garantija. Paprašykite patikrinti VIN ir paprašykite nuvežti automobilį į nepriklausomą apžiūrą.

10 klausimų, kuriuos reikia užduoti prieš perkant naudotą automobilį .

Kaip sėkmingai derėtis dėl naudotos transporto priemonės pirkimo

Prieš derėdamiesi įsitikinkite, kad žinote transporto priemonės vertės diapazoną ir mokykite kitų veiksnių, turinčių įtakos transporto priemonės vertei. Tai padės jums pateikti patikimą pasiūlymą, pagrįstą jūsų tyrimais ir biudžetu. Nepamirškite emocijų ir būkite pasirengę pasitraukti – sėkmingas susitarimas bus naudingas abiem pusėms.

Populiariausi naudotų automobilių pirkimo derybų patarimai

Kaip gauti tinkamą automobilio draudimą

Naudoto automobilio atnaujinimas yra puikus laikas iš naujo įvertinti savo draudimo poreikius ir įsitikinti, kad gaunate tinkamą draudimą. Prieš baigdami parduoti, turėsite atnaujinti savo draudimą, todėl apsipirkite ir pažiūrėkite, kas ten yra pagal kainas, kurias padengs jūsų įmokos. Čia taip pat yra daugybė puikių nuolaidų programų – daugiau informacijos galite gauti iš mūsų draugų „Sonnet“ .

Kaip baigti naudotų automobilių pardavimą?

Kiekvienoje provincijoje galioja naudotų automobilių pardavimo taisyklės. Mes surinkome jums reikalingus veiksmus ir informaciją, taip pat pateikėme nuorodas į atitinkamas svetaines. Jei kyla abejonių, susisiekite su savo provincijos vyriausybe, kad įsitikintumėte, jog jūs ir pardavėjas padengėte savo bazes.