Automobilio pirkimo finansavimas?

Jei jums reikia automobilio ir negalite už jį sumokėti iš anksto, pirkimas išsimokėtinai yra viena iš jums atvirų galimybių. Jis buvo naudojamas automobiliams pirkti beveik nuo tada, kai jų buvo, tačiau tai nereiškia, kad tai tinkamas sandoris. Čia mes išskaidome pirkimo išsimokėtinai pagrindus, kad galėtumėte išsiaiškinti, ar tai jums tinka.

Ar ne automobilio finansavimo galimybė, kurios ieškojote? Patikrinkite tai …

Kas yra pirkimas išsimokėtinai?

Nuomos nuoma yra automobilio finansavimo forma, kuria galima nusipirkti naują ar naudotą kortelę. Jūs iš esmės NUOMOJATE automobilį per sutarties galiojimo laiką su galimybe jį įsigyti. Paprastai mokate išankstinį indėlį, po kurio mokamos mėnesinės įmokos, kol bus grąžinta skolinga suma. Svarbiausia, kad iki paskutinio mokėjimo atlikimo jūs neturite automobilio.

Kol mokate pinigus, automobilis vis tiek priklauso finansų bendrovei. Tik atlikę VISUS mokėjimus (įskaitant pabaigoje pateiktą mokestį už pirkimą, kuris paprastai yra maždaug 100 svarų sterlingų), nuosavybės teisė jums perduodama.

Skola taip pat užtikrinta prieš automobilį. Taigi, jei negalėsite jo sumokėti, finansų bendrovė galėtų atsiimti automobilį, kad padengtų jūsų skolas.

Maždaug 10% naujų automobilių ir 60% naudotų automobilių perkami naudojant HP, nors tai nėra taip populiaru, kaip kadaise.

Kaip veikia pirkimas išsimokėtinai?

Radę norimą įsigyti automobilį, sužinosite sumą, kurią norite pasiskolinti.

Pardavėjai paprastai prašo sumokėti 10% ar daugiau automobilio kainos užstatą – o jei perkate naują automobilį, daugelis franšizės dilerių (susijusių su tokiais gamintojais kaip „Ford“, BMW ir kt.) Vykdo akcijas, suteikdami jums indėlį į tai, jei norite priimti vieną iš jų finansinių sandorių.

Tada mokate fiksuotus mėnesinius mokėjimus nuo vienerių iki penkerių metų, o įprastos HP balandžių palūkanų normos paprastai būna nuo 4% iki 8%, jei turite gerą kredito balą (jie gali išaugti iki 50% balandžio) jei neturite). Kai kurie prekiautojai pasiūlys 0 proc. Finansavimą, tačiau tai labiau tikėtina, jei turėsite gryną indėlį.

Atminkite, kad jei nepavyksta išlaikyti mokėjimų, finansų įmonė turi teisę konfiskuoti automobilį.

Kas nutiks pasibaigus finansiniam sandoriui?

Atlikę visus grąžinimus, jūs mokate galutinį mokestį, vadinamą „pirkimo pasirinkimo“ mokesčiu, kad galėtumėte visiškai įsigyti automobilį. Tai padengia nuosavybės teisių perdavimo jums išlaidas ir paprastai yra apie 100 svarų. Tai turėtų būti paminėta HP sutartyje, kurią pasirašote pradžioje, bet jei jos nerandate, būtinai paklauskite pardavėjo, koks yra mokestis.

Paimkime pavyzdį, kiek mokėtumėte iš viso …

Tarkime, kad perkate automobilį, kurio kaina yra 14 000 svarų:

  • Jūs mokate 10% 1400 svarų sterlingų užstatą, paliekant sumokėti 12 600 svarų.
  • Per trejus metus skolinatės 12 600 svarų.
  • Jūs gaunate 5% balandį, tai reiškia, kad mokėjimai būtų 378 svarai per mėnesį (13 608 svarai už trejus metus).
  • Po trejų metų jūs galite perimti transporto priemonės nuosavybę, sumokėdami 100 svarų sterlingų mokestį.
  • Taigi iš viso mokėtumėte 15  108 svarus.

Prisiminti!  Automobilis priklauso finansų bendrovei, kol bus sumokėtas galutinis mokėjimas ir mokestis už pirkimą. Iki tol jūs neturite teisėtos teisės parduoti automobilio (nors finansų bendrovė gali jums leisti, jei paprašysite, ir gautas lėšas panaudoti visiškam finansinės sutarties įvykdymui).