Ar namų gynimo priemonės iš tikrųjų veikia nuo mielių infekcijų? – Klivlando klinika

Kai sergate mieliagrybių infekcija, jūsų pirmoji mintis tikriausiai yra: „Ak, niežulys! Tavo antrasis? „Kaip man kuo greičiau to atsikratyti?

Cleveland Clinic yra ne pelno siekiantis akademinis medicinos centras. Reklama mūsų svetainėje padeda palaikyti mūsų misiją. Mes neremiame ne Klivlendo klinikos produktų ar paslaugų. politika

Greita paieška internete suranda madingų namų gynimo priemonių nuo mielių infekcijų lobyną – nuo ​​obuolių sidro acto („ACV“ iki žinančių) iki eterinių aliejų. Bet ar šie gydymo būdai iš tikrųjų veiksmingi ar net saugūs?

Ob / Gyn Kathryn Goebel, medicinos mokslų daktarė, dalijasi patarimais, kaip sulaikyti mielus žvėrelius.

Veiksmingi mielių infekcijos gydymo būdai

Netrukus daktaras Goebelis pastebi, kad yra problemų, susijusių su mielių infekcijų gydymu namuose. „Didžiausia problema yra ta, kad mielių infekcijų savidiagnozė nėra labai tiksli, ypač jei anksčiau to neturėjote“, – sako ji.

Bakterinės infekcijos, alerginės reakcijos ir kai kurios odos ligos gali sukelti panašius simptomus, todėl svarbu, kad gydytojas patvirtintų diagnozę.

Ką daryti, jei anksčiau sirgote mielių infekcijomis ir nėra jokių abejonių, su kuo susiduriate? Dr. Goebel sako, kad geriausias pasirinkimas yra vaistai nuo mielių infekcijos:

  • Flukonazolas yra receptinės tabletės, kuriomis galima gydyti daugumą mielių infekcijų viena doze, nors gali praeiti kelios dienos, kol simptomai išnyks.
  • Mikonazolas yra nereceptinis vietinis kremas. Jis tiekiamas įvairių formų, įskaitant vienos, trijų ir septynių dienų variantus. Kremas gali būti šiek tiek purvinas, tačiau jis taip pat gali greičiau sumažinti niežėjimą nei geriamasis flukonazolas, sako ji.

„Pasidaryk pats“ mielių infekcijos prevencija

Kai kurios nelaimingos moterys suserga pasikartojančiomis mieliagrybių infekcijomis, o tai reiškia, kad jos simptomus patiria keturis ar daugiau kartų per metus. Jei tai jūs, mintis sėdėti obuolių sidro acto vonioje gali neatrodyti tokia kvaila.

Kas veikia ir ko reikėtų vengti? Gydytoja Goebel dalijasi, ką daryti ir ko negalima, gydant ir užkertant kelią grybelinėms infekcijoms.

  1. Laikykitės geros higienos. „Po treniruotės nusiprauskite po dušu, venkite itin aptemptų drabužių, nesėdėkite su šlapiu maudymosi kostiumėliu ir nedėvėkite kelnaičių kasdien, nes tai gali sulaikyti drėgmę“, – sako ji.
  2. PAlepinkite savo odą. Jei išorinis vulvos sudirginimas, tirštų tepalų, tokių kaip Vaseline® ir Aquaphor®, naudojimas gali apsaugoti nuo mielių ir sumažinti niežulį.
  3. GALBŪT apsvarstykite probiotikus. Probiotikuose yra sveikų bakterijų, kurios gali padėti išlaikyti mielių pusiausvyrą. Deja, daktaras Goebel sako, kad nėra didelių duomenų apie tai, ar maisto produktų ar papildų su probiotikais vartojimas turi didelį skirtumą nuo mielių infekcijų. Tačiau daugumai žmonių pabandyti nėra jokios žalos. Ieškokite laktobacilų – bakterijų, randamų sveikoje makšties floroje. Jį rasite jogurte ir kefyre su gyvomis aktyviomis kultūromis arba tablečių ar piliulių pavidalu.
  4. Nedėkite jogurto niekur, išskyrus burną. Kai kurios moterys jogurtą (jis gaminamas iš laktobacilų) įdeda į makštį, tačiau daktaras Goebel rekomenduoja jo nedaryti. Net nesaldintas jogurtas turi natūralių cukrų, kurie gali paskatinti mielių augimą ir gali pabloginti padėtį.
  5. NESITIKITE actu. Idėja yra ta, kad įpylus acto į vonią, gali sumažėti makšties pH, todėl mielės gali mažiau augti. Tačiau yra mažai įrodymų, kad jis veikia ir gali sukelti deginimą ar sudirginimą. Ir tikrai praleiskite daugiau, ah, tiesioginį pritaikymą. „Senamadiški acto dušai ardo natūralias sveikas bakterijas ir padidina infekcijų riziką“, – sako dr. Goebel.
  6. NESUPAININKITE savo makšties su vaistinėle arba virtuvės spintele. Internetas gali jums pasakyti, kad tokių dalykų kaip arbatmedžio aliejaus žvakučių, kokosų aliejaus ar česnako įvedimas į makštį gali padėti pašalinti mielių augimą. Tačiau nėra jokių tvirtų įrodymų, kad šie gydymo būdai yra „pasidaryk pats“, – pažymi dr. Goebel – ir yra nemaža tikimybė, kad sukelsite deginimą ir sudirginimą (jau nekalbant apie prarastas česnako gabalėles). „Dauguma jų neveikia, o daugelis sukels problemų“, – priduria ji.

Jei trokštate pasinaudoti naujausiomis tendencijomis, nusipirkite naujus batus arba nusidažykite plaukus rožine spalva. Kalbant apie mieliagrybių infekcijų gydymą, geriausias pasirinkimas yra išbandyta ir tiesa.

https://futuresnutrition.de/blogs/news/wie-man-5-htp-einnimmt
https://futuresnutrition.de/blogs/news/ist-vitamin-d-das-gleiche-wie-vitamin-d3
https://futuresnutrition.de/blogs/news/ist-vitamin-d3-vegan
https://futuresnutrition.de/blogs/news/vitamin-d-oder-vitamin-d3
https://futuresnutrition.de/blogs/news/zu-viel-vitamin-d3