Viskas apie automobilių supirkimą

Atėjo laikas parduoti savo automobilį? Norite įsigyti naują? Gal dabartinis nustojo važiuoti? Gal pateko į avariją? O gal tiesiog nusibodo jį nuolat remontuoti ir varstyti automobilių serviso duris? Nesvarbu, kas nutiko jūsų automobiliui ir kodėl prireikė jį parduoti – automobilių supirkimas yra greičiau išeitis, kaip tai padaryti.

Galbūt apie automobilių supirkimą jums nėra tekę girdėti. Ši veikla aktyvi jau daug metų, bet labiausiai ji išpopuliarėjo pastaruoju metu, kai atsirado labai daug supirkėjų, kas atitiko išaugusią paslaugos paklausą. Žmonės pradėjo vertinti greitą, patogumą ir beveik garantuotą pardavimą už neblogą kainą labiau nei vos šiek tiek didesnę pardavimo kainą. Tai yra priežastys, kodėl automobilių supirkimas tapo tokia paklausia paslauga.

Bet jei automobilio nesate pardavinėję arba tą esate darę tik savarankiškai, per automobilių skelbimo portalus, tai galbūt jums nėra aišku, kas tas automobilių supirkimas ir kodėl jis jums turėtų būti aktualus. Ši informacija padės jums geriau suprasti, kaip veikia supirkimas ir apsispręsti ar parduoti automobilį supirkėjams – jums tinkamas pasirinkimas.

Kas yra automobilių supirkimas

Kaip ir sako pats pavadinimas, automobilių supirkimas yra paslauga, kurią teikia šia veikla besiverčiantys fiziniai asmenys ar įmonės, kurios tikslas – pasiūlyti standartizuotą išeitį asmenims, parduodantiems savo transporto priemonę. Kadangi tai yra pagrindinė tokių fizinių ir juridinių asmenų veikla, jie gali greitai pateikti pasiūlymus daugiau ar mažiau atitinkančius jūsų automobilio rinkos kainą bei taip pat greitai atsiskaityti, pasiremiant standartizuota savo veikla.

Kaip veikia automobilių supirkimas

Pats procesas yra labai paprastas ir atrodo taip. Jums reikia išsirinkti automobilių supirkėją. Tą galite padaryti ieškodami jų internete ar suradę jų skelbimą viename iš supirkėjų ir automobilių skelbimų puslapiuose. Taip pat galite pasinaudoti tokia paslauga, kurią teikia visisupirkejai.lt ir pateikti supirkimo formą ne vienam, o daugiau supirkėjų iš karto.

Tuomet jums belieka išgirsti pasiūlymą (-us), susitarti ir įtvirtinti sandorį, jei sąlygos jus tenkina. Dažniausiai kinta tik pardavimo kaina ir visi supirkėjai siūlo tą patį paslaugos paketą: jie sutvarko visus dokumentus, patys atvažiuoja pasiimti automobilio iš jūsų garažo ar kitos sutartos vietos ir galiausiai atsiskaito grynaisiais pinigais, nebent yra sutariama dėl kito atsiskaitymo būdo.

Kokią kainą už automobilį galite gauti iš supirkėjų

Automobilio pardavimo supirkėjui kaina priklauso nuo daug ko. Taip pat kaip ir parduodant transporto priemonę per skelbimus. Tai yra markė ir įvairūs techniniai parametrai ir, žinoma, pats automobilio stovis. Supirkėjai perka ir daužtus, sulamdytus, nevažiuojančius automobilius net be techninės apžiūros. Bet nuo viso to priklauso pardavimo kainą, kurią gali pasiūlyti supirkėjas.

Jei savo kortomis sužaisite gerai ir nepulsite parduoti už pirmą išgirstą pasiūlymą, tai supirkėjui parduoti savo transporto priemonę galėsite už labai arti rinkos kainos.