Naudotas automobilis geriau ?

Sveiki atvykę į geriausią nemokamą automobilių pirkimo vadovą! Mes mokome automobilių pirkėjus nuo 1999 m. Mes aprėpiame viską, ką reikia žinoti apie naujų ar naudotų automobilių pirkimą ir išvengimą automobilių pardavėjų sukčių. Peržiūrėsime pagrindinius išteklius, tokius kaip automobilių supirkimas Kaune ir kitus.

Naujo automobilio vadovas 2023

Išsamus naujo automobilio pirkimo vadovas. Mes padėsime jums išvengti tradicinių derybų rūpesčių. Sužinosite, kaip pasiekti geriausią pasiūlymą ir išvengti visų įprastų pardavėjų triukų ir aferų.

Naudoto automobilio vadovas 2023

Sužinokite visus svarbius žingsnius perkant naudotą automobilį. Mes aptarsime visas temas, įskaitant automobilio pasirinkimą, citatų gavimą, derybas su pardavėju ir apsisaugojimą nuo citrinos pirkimo.

Mes suteikiame jums tiesą, kad prekiautojai nenori, kad jūs žinotumėte. Mes išlyginame vienodas sąlygas ir mokome jus, kaip gauti geriausią kainą už automobilį, tuo pačiu leisdami gauti teisingą pardavėjo pelną. Pateikiame naudingus, lengvai suprantamus kiekvieno automobilio pirkimo etapo pavyzdžius. Juokiesi, verksi, nusipirksi mašiną.

Mes sukūrėme keletą informatyvių ir naudingų vaizdo įrašų įvairiomis temomis, susijusiomis su automobiliais. Užsiprenumeruokite mūsų „YouTube“ kanalą , kad visada būtumėte įspėti apie naujausius mūsų kūrinius.

Kai nuspręsite įsigyti automobilį, pirmasis didelis sprendimas, kurį turite priimti, yra naujas arba naudotas. Dauguma žmonių turi labai tvirtą nuomonę šia tema. Paprastai tai priklausys nuo biudžeto ir asmeninių pageidavimų. Kai kurie žmonės mieliau pirks naudotus, nes jau įvyko didelis vertės sumažėjimas vien išvažiuojant iš aikštelės. Kiti nori pirkti tik naujus, nes nėra pavojaus paslėptiems klausimams, kuriems netaikoma garantija.

Pirkdami anksčiau turėtas transporto priemones, visada gausite daugiau pinigų už savo pinigus. Neigiama yra tai, kad tai, ką perkate, naudojo kažkas kitas ir jūs nežinote, kaip tai buvo rūpinamasi. Kad ir ką nuspręstumėte, jūsų tikslas yra pasiekti geriausią pasiūlymą. Gerai, kad čia nusileidote, nes atidžiai perskaitę ir laikydamiesi mūsų patarimų sužinosite viską, ką reikia žinoti apie procesą.

2020 m. „Shelby Mustang GT500“

Automobilių pirkimo patarimai:

 1. Nuspręskite, ar norite nusipirkti naujų automobiliųeilutes naudotam automobiliui
 2. Nustatykite turimas lėšas pradiniam įnašui
 3. Apskaičiuokite mėnesio biudžetą
 4. Paruoškite finansavimą iš anksto
 5. Apskaičiuokite tikrąją kainą
 6. Pasinaudokite konkurencija savo naudai
 7. Venkite įprastų pardavėjų triukų

Sutaupykite naudodami sąskaitų faktūrų kainas ir konkuruojančius pasiūlymus

Peržiūrėsime automatinio pirkimo svetaines ir išmokysime jas naudoti, kad gautumėte konkuruojančius pasiūlymus, kad prekiautojai liktų vienoje linijoje. Mūsų tyrimų metu geriausios rastos svetainės yra „ TrueCar“ , „ RydeShopper“ , „ Edmunds“ ir „ Cars.com“ . Sužinosite, kaip apskaičiuoti, ką prekiautojai moka už naujus automobilius ir sunkvežimius, kad galėtumėte pateikti sąžiningą pasiūlymą. Viskas, ką jums reikia žinoti, sužinosite mūsų naujų automobilių pirkimo vadove .

Saugokitės „gerų“ ar „teisingų“ kainų

Jūs tikriausiai manote, kad tai yra keistas svetainės įspėjimas, kuriame nurodoma, kaip nusipirkti automobilį galite gauti daug. Svarbiausia išmokti tai, kad nesvarbu, kokia gera kaina jūs gautumėte, sandoris nėra „geras sandoris“, kol viską nepadarėte teisingai Finansų ir draudimo (F&I) biure.

Viską matydami apie geriausią kainą, turite žinoti, kad kaina yra tik vienas iš daugelio komponentų. Kai pardavėjai suteikia jums puikią kainą, jie turi dar daugiau paskatų užsidirbti pelno iš kitų sandorio dalių.

Nenuleisk savo sargybinio. Perskaitykite visą mūsų vadovą ir nepradėkite švęsti, kol nebūsite galinėje zonoje!

Mes jus mokysime, parodysime, kaip rasti tikrus pardavėjo kaštus, ir naudosime savo įrankius, kad galėtumėte susitarti dėl geriausio pasiūlymo ir išvengti aferų.

Mes taip pat nemokamai peržiūrėsime jūsų numerius, kad patvirtintume, jog jūs gaunate gerą sandorį. Kas dar tai daro už jus?

Perskaitę šį vadovą tapsite informuotu, pasitikinčiu automobilio pirkėju. Nebijosite bendrauti su pardavėju, nes būsite atsipalaidavęs ir kontroliuosite pirkimo procesą.

2018 m. „Ford F-150“, pritaikytas pardavėjo

Svarbios automobilių pirkimo temos

Straipsniuose aptariame toliau pateiktas temas. Skaitydami viską gausite kuo daugiau naudos iš svetainės, tačiau jei norite sužinoti apie ką nors konkretaus, galite iškart pereiti.

 • Auto paskola: kaip naudotis internetu, kad sutaupytumėte pinigų finansuodami savo naują automobilį
 • Automobilių paskolosdėl blogo kredito : finansavimo patarimai žmonėms, turintiems ne tokį tobulą kreditą
 • Išplėstinė garantija: taupykite pinigus ir išvenkite aferų naudodamiesi mūsų patarimais
 • Naujų automobilių nuoma: mūsų vadovas, kaip išsinuomoti automobilį ir išvengti naujų automobilių pardavėjų aferų
 • 10 geriausių automobilių pardavėjų aferų: sužinokite visas prekiautojo gudrybes ir kaip jų išvengti
 • Kas yra transporto priemonės istorijos ataskaita: sužinokite, kaip jos gali jus apsaugoti perkant naudotą automobilį