Galimi privalumai ir kaip juo naudotis – Klivlando klinika

Integracinė medicina yra žinoma kaip žmogaus protas ir kūnas, atsižvelgiant į tai, kaip jie yra glaudžiai susiję. Epsom druska yra viena priemonė, kurią integruojantys medicinos specialistai dažnai rekomenduoja dėl jos naudos fizinei ir psichinei sveikatai.

Cleveland Clinic yra ne pelno siekiantis akademinis medicinos centras. Reklama mūsų svetainėje padeda palaikyti mūsų misiją. Mes neremiame ne Klivlendo klinikos produktų ar paslaugų. politika

Nors jokie klinikiniai tyrimai nepatvirtino Epsom druskos naudos, daugelis sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų reklamuoja ją dėl jos naudojimo paprastumo, priimtinos kainos ir minimaliai invazinio pristatymo.

Norėdami sužinoti daugiau, kreipiamės į integraliosios medicinos specialistą Naoki Umedą, MD.

Kas yra Epsom druska?

Pradedantiesiems tai nėra kažkas, ko sukratytumėte ant maisto lėkštės.

Epsomo druska yra viena iš daugelio natūraliai esančių mineralinių druskų, magnio ir sulfato junginys. Ji visiškai skiriasi nuo valgomosios druskos, o kartaus skonio geriausiai apibūdinama vienu žodžiu: BLECH!

Pavadinimas „Epsom druska“ yra nuoroda į Epsom miestą, esantį už akmens metimo nuo Londono Anglijoje. Druska mieste buvo aptikta maždaug prieš 400 metų.

Kuo naudinga Epsom druska?

Pasakos apie gydomąją Epsom druskos galią sklando šimtmečius, sako daktaras Umeda. Naudotojai paprastai ištirpina Epsom druską vonios vandenyje, kad išsiskirtų magnio ir sulfato jonai ir gautų naudos.

Sakoma, kad Epsom druska gali pagerinti jūsų protą ir kūną. Pažvelkime į abu teiginius.

Epsom druska yra naudinga protui

Manoma, kad Epsom druska padeda stabilizuoti nuotaiką ir mažina stresą, nerimą ir depresiją. Tiesą sakant, kai kurie mokslininkai teigia, kad magnio vartojimas padidina serotonino (laimės arba atsipalaidavimo hormono) gamybą smegenyse.

Epsom druska yra naudinga kūnui

Epsom druska naudojama raumenims atpalaiduoti ir pečių, kaklo, nugaros ir kaukolės skausmui malšinti. Pavyzdžiui, atpalaiduojant kaukolę supančius raumenis, Epsom druskoje esantis magnis gali padėti atsikratyti galvos skausmo ar migrenos.

Kai kurie mokslininkai taip pat mano, kad magnis yra naudingas vidaus organų uždegimui mažinti. Tai gali padėti sumažinti širdies ir kraujagyslių ligų riziką ir pagerinti virškinimą / žarnyno judėjimą.

Ar buvo įrodyta, kad Epson druska veikia?

Šimtmečių naudotojų atsiliepimai daug kalba apie Epsom druskos naudą. Tačiau moksliniai tyrimai nėra tokie svarbūs.

Nėra jokių galutinių tyrimų, rodančių, kad per odą magnis gali būti absorbuojamas pakankamais kiekiais, kad būtų pašalintas galimas mineralo trūkumas. Atlikti tyrimai rodo skepticizmą.

Vis dėlto integruoti medicinos ekspertai dažniausiai rekomenduoja Epsom druską pacientams, sergantiems lėtinio nuovargio sindromu ir netoleruojančiu šalčio.

Kaip naudoti Epsom druską

Taigi norite pabandyti Epsom druskos numalšinti stresą, raumenų skausmą ar bendrus skausmus? Na, procesas yra gana paprastas.

Tiesiog įpilkite apie 300 gramų (1,25 puodelio) Epsom druskos į vonią, kai ji prisipildys karšto vandens. (Stenkitės nenaudoti Epsom druskos vonioje su purkštukais, sūkurinėje vonioje arba sūkurinėje vonioje, nebent gamintojas teigia, kad tai gerai.)

Išsiurbę vonią, atsigulkite į vonią ir atsipalaiduokite. Turėtų pakakti 15 minučių mirkymo.

Pirkdami Epsom druską, įsigykite produktą, kurio sudėtyje yra 100 % magnio sulfato.

Ar yra rizika maudytis Epsom druskos vonioje?

Paprastai ne, bet yra atvejų, kai patariama būti atsargiems, sako dr. Umeda. Epsom druskos vonios nerekomenduojamos žmonėms, turintiems:

  • Sunkus odos uždegimas.
  • Odos infekcijos.
  • Atviros žaizdos.
  • Sunkūs nudegimai.

Negerkite Epsom druskos

Epsom druskos gėrimas – kaip pataria kai kurie internetiniai „detoksikacijos“ planai – gali sukelti rimtų šalutinių poveikių, pavyzdžiui, stiprų viduriavimą, įspėja dr. Umeda. Staigūs ir dramatiški žarnyno elgesio pokyčiai gali būti labai pavojingi ir sukelti dehidrataciją bei diskomfortą.

Nėra tyrimų, įrodančių, kad Epsom druskos vartojimas per burną yra saugus ar naudingas.

https://futuresnutrition.de/blogs/news/wie-viel-vitamin-d3-taglich-einnehmen
https://futuresnutrition.de/blogs/news/vitamin-d3-und-kalzium
https://futuresnutrition.de/blogs/news/welche-lebensmittel-enthalten-vitamin-d
https://futuresnutrition.de/blogs/news/kann-man-vitamin-d3-uberdosieren
https://futuresnutrition.de/blogs/news/wie-lange-dauert-es-bis-5-htp-wirkt