5 būdai jį plėtoti – Klivlando klinika

Dėkingumas gali pagerinti jūsų sveikatą: 5 būdai ją lavinti

Kai esate priblokštas ar patiriate stresą, lengva praleisti nepaprastą dovaną būti gyvam. Dėkingumo praktika gali pakeisti jūsų požiūrį.

Cleveland Clinic yra ne pelno siekiantis akademinis medicinos centras. Reklama mūsų svetainėje padeda palaikyti mūsų misiją. Mes neremiame ne Klivlendo klinikos produktų ar paslaugų. politika

Daugelis tyrimų rodo, kad dėkingumo praktika suteikia mums bendros gerovės jausmą. Tai taip pat gali sumažinti depresiją ir nerimą, sumažinti mūsų ligų riziką ir užtvindyti smegenis gerai savijautą skatinančiomis cheminėmis medžiagomis, tokiomis kaip serotoninas.

Įpusėjus mano šiek tiek chaotiškam gyvenimui, kasdienė dėkingumo praktika padeda man išlaikyti pastovų ramybės ir laimės jausmą. Štai penki būdai, kaip sukurti dėkingumą savo gyvenime:

 1. Laikykite dėkingumo dienoraštį
  Man patinka rašiklis ir popierius, bet jums gali patikti dėkingumo programa savo telefonui. Pirmiausia ryte ir dar kartą prieš miegą apmąstykite gerus dalykus, kurie vyksta jūsų gyvenime. Tai ne tik jus nuramins; tai taip pat padės geriau miegoti.
 2. Kreipkitės, kad pasakytumėte „ačiū“
  Mes visi turime žmogų, kuris kažkaip pagerina mūsų gyvenimą. Paskambinkite tam asmeniui arba parašykite jam laišką ir pasidalykite, kiek jis jums reiškia. Tai pradžiugins to žmogaus (ir jūsų) dieną.
 3. Remti puikią priežastį
  Tyrimai rodo, kad altruizmas gerina savijautą, sveikatą ir ilgaamžiškumą. Kad gautumėte tos geros savijautos privalumų, parašykite čekį savo mėgstamai labdaros organizacijai, savanoriaukite organizacijoje, kuria tikite, arba padėkite kaimynui ar mylimam žmogui atlikti tokią užduotį kaip apsipirkti bakalėjos. Tai padės jums tiek, kiek padės jiems.
 4. Valgykite sąmoningai
  Jūsų smegenims reikia 20 minučių, kad užregistruotų, jog skrandis pilnas. Taigi valgykite lėtai. Žinokite ir mėgaukitės savo patiekalais. Sąmoningas valgymas yra galinga priemonė norint numesti svorio, pagerinti medžiagų apykaitą ir ugdyti dėkingumą.
 5. „Imk penkis“
  Prieš valgydami arba kai patiriate stresą, išbandykite šį paprastą vienos minutės metodą, kad geriau metaboliztumėte maistą ir sumažintumėte streso hormonų kiekį:
  • Penkis kartus įkvėpkite, įkvėpkite per nosį ir iškvėpkite per burną.
  • Lėtai suskaičiuokite iki 5 kiekvieno įkvėpimo ir iškvėpimo metu.

Dėkingumo praktikos nauda bus daug daugiau nei jūsų sveikata.

Dėkingumas pagerins jūsų patirties kokybę: jūsų gebėjimą suvokti, kas yra tikra ir tiesa kiekviename jūsų liestame žmoguje, kiekvieną akimirką, kurią gyvenate, sunkiais ir laimingais laikais.

Mark Hyman, MD, Funkcinės medicinos centro direktorius

https://futuresnutrition.de/blogs/news/zweck-von-vitamin-d3
https://futuresnutrition.de/blogs/news/was-bewirkt-vitamin-d3
https://futuresnutrition.de/blogs/news/was-ist-der-unterschied-zwischen-vitamin-d-und-vitamin-d3
https://futuresnutrition.de/blogs/news/was-ist-vita-cholecalciferol
https://futuresnutrition.de/blogs/news/warum-verschreiben-arzte-vitamin-d2-anstelle-von-d3
https://futuresnutrition.de/blogs/news/wie-gefahrlich-ist-ein-vitamin-d-mangel