Užmaskuodami akinius nerūko – Klivlendo klinika

Jūs nešiojate akinius dėl mados. Arba nešiojate akinius, nes be jų nematote. Nepriklausomai nuo priežasties, tikriausiai pavyko rasti būdą, kaip patogiai nešioti akinius.

Cleveland Clinic yra ne pelno siekiantis akademinis medicinos centras. Reklama mūsų svetainėje padeda palaikyti mūsų misiją. Mes neremiame ne Klivlendo klinikos produktų ar paslaugų. politika

Tada atsirado kaukės.

O dabar jūs turite užsidėti du daiktus ant veido ir priversti juos veikti kartu, kai vykdote pavedimus ar dirbate darbo dieną. Argh!

Kai kuriems iš mūsų tai buvo iššūkis. Ir blogiausia dalis? Pasunkėjimas, kuris didėja, kai visą dieną nuolat šluostotės akinius. Tai negali būti tikras gyvenimas!?! Mes jau susiduriame su pandemijos spaudimu. Be viso kito mums nereikia rūko akinių, tiesa?

Nors negalime kontroliuoti to, kas vyksta aplinkui, gera žinia yra ta, kad galime pašalinti aprasojusių akinių problemą.

Kodėl akiniai iš pradžių rasoja?

Štai už to slypi paprastas mokslas. Kai šiltas oras patenka į vėsų paviršių, gali susidaryti kondensatas. Tiesiog pagalvokite apie tai, kaip jūsų akiniai rasoja, kai įeinate į šiltą pastatą po šalto. Tas pats nutinka ir su kauke. Kai šiltas kvapas išeina per kaukės viršų, jis atsitrenkia į jūsų akinių lęšius ir jie aprasoja. Ką daryti, kad taip nenutiktų? Štai keletas naudingų idėjų.

Kovos su rūku būdai

Yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad lęšiai būtų švarūs, kai apsipirkinėjate, dirbate ar tiesiog gyvenate užsidėję kaukę.

Įsitikinkite, kad tinkate

Jei to nepadarysite, tą garų kambario efektą gausite visą dieną. Štai geras patarimas iš Aarono Hamiltono, MD.

„Norite įsitikinti, kad jūsų kaukė tvirtai priglunda prie nosies. Naudojant akinius, kaukė su nosies tilteliu neleis šiltam orui patekti į akinius, priešingai nei kiti veido dangalai“, – sako daktaras Hamiltonas.

Galite nusipirkti kaukių su nosies tilteliu arba kaukių, kurios gali būti formuojamos taip, kad atitiktų veidą. Jei nusprendėte pasigaminti savo kaukes, galite jas geriau pritaikyti, siūdami vamzdžių valiklius arba įsukdami kaklaraiščius į viršų, kad jas būtų galima suformuoti taip, kad jos geriau priglustų prie nosies.

Tiesiog įpilkite muilo ir vandens

Kitas triukas šiomis dienomis sklandė internete. Tiesą sakant, per daugelį metų sveikatos priežiūros specialistai kreipėsi į tai. Viskas, ko jums reikia šiam miglotų akinių nulaužimui, yra muiluotas vanduo ir minkštas audinys.

Dabar akiniai gali būti didelė investicija. Jei turite specialių lęšių dangų, prieš bandydami kitą įsilaužimą pasitarkite su savo optiku, kad nesugadintumėte jų.

Naudodami šią techniką tiesiog nuplaukite lęšius muiluotu vandeniu ir nukratykite skysčio perteklių. Prieš vėl užsidėdami akinius, galite leisti lęšiams išdžiūti arba švelniai nuvalyti juos minkšta šluoste. Kodėl šis metodas veikia? Muilas palieka ploną plėvelę, kuri veikia kaip rūko barjeras.

Naudokite akinius, kad užsandarintumėte kaukės viršų

Jei galite užsitraukti kaukę aukščiau ant nosies, akiniais galite ją užsandarinti ir suformuoti pagal veidą. Tiesiog padėkite akinius tiesiai ant medžiagos, kuri yra virš nosies, ir įsitikinkite, kad jie nenuslysta. Saugiai prigludus, šiltas oras nepateks pro kaukės viršų.

Užklijuokite jį lipnia juosta

Tai gali būti naudinga, jei ieškote daugiau rinkinio ir pamiršite tai. Galite priklijuoti kaukę aplink nosies tiltelį ir prie skruostų sportine ar medicinine juostele. Nenaudokite lipnios juostos arba juostos, kuri nebuvo skirta naudoti ant odos. Jei turite jautrią odą, prieš tai išbandykite juostą, kad įsitikintumėte, jog ji nesukelia dirginimo, arba galite tiesiog naudoti jautriai odai skirtą juostelę.

Jei visa kita nepavyksta, ieškokite sprendimo

Jei atrodo, kad niekas jums netinka, yra servetėlių ir purškalų, skirtų rūkontiems akiniams pašalinti. Prieš bandydami įsitikinkite, kad sudedamosios dalys nepažeidžia jūsų lęšių apsauginės dangos. Ir neignoruokite produktų apžvalgų. Prieš pirkdami būtinai perskaitykite juos, kad be rūko nematysite raudonos spalvos.

https://futuresnutrition.de/blogs/news/wie-viel-vitamin-d3-taglich-einnehmen
https://futuresnutrition.de/blogs/news/vitamin-d3-und-kalzium
https://futuresnutrition.de/blogs/news/welche-lebensmittel-enthalten-vitamin-d
https://futuresnutrition.de/blogs/news/kann-man-vitamin-d3-uberdosieren
https://futuresnutrition.de/blogs/news/wie-lange-dauert-es-bis-5-htp-wirkt