Pagrindinis SEO

Kaip svetainės ar tinklaraščio savininkas, jums reikalingas jūsų verslo puslapis, kad pasiektumėte „Google“ reitingų viršūnę ir pasiektumėte kuo daugiau žmonių. Vienas iš būdų įgyti pripažinimą ir pasiekti tikslinę auditoriją yra SEO (optimizavimas paieškos sistemoms). SEO gali atrodyti kaip neįmanomas kalnas, todėl leiskite jums padėti jūsų kelionėje ir pateiksiu pagrindinius, būtinus, bet lengvai įgyvendinamus SEO patarimus.

Kai optimizuosite savo svetainę ar turinį, paieškos sistemos, tokios kaip „Google“, geriau juos supras ir įvertins paieškose. Taigi, jei ieškote būdų, kaip pagerinti savo svetainės poziciją paieškos rezultatuose, pažvelkime į keletą SEO patarimų.

Kodėl SEO yra svarbus?

SEO yra būdas, kuriuo paieškos sistemos nustato, kurios svetainės yra svarbios kiekvienai paieškos užklausai. Be SEO naujos svetainės stovės skaitmeninėje eilėje, o senesnės svetainės, kurios nesiūlo jokios vertės, užims aukščiausias vietas.

Taigi, SEO metodai išskiria jūsų svetainę iš likusios krūvos ir nustato kriterijus, pagal kuriuos „Google“ reitinguotų tinklalapius.

Jūsų potencialūs klientai pasitiki paieškos sistemomis, o aukštas reitingas paieškos sistemose parodys klientams, kad jūsų svetainė yra patikima. Be to, kuo aukštesnį reitingą įvertinsite pagal SERP, tuo daugiau sulauksite paspaudimų ir konversijų.

Be to, SEO yra ekonomiškas, ypač jei dirbate su nedideliu biudžetu. Taigi, jei negalite sau leisti mokamų skelbimų, galite pradėti gauti organinio srauto kurdami savo SEO.

11 SEO patarimų pradedantiesiems

Kad padėtų jums optimizuoti paieškos variklį, toliau pateikiau būtinus SEO patarimus, kurie padės jums įgyvendinti geriausią praktiką. Kuo daugiau šių patarimų galėsite vadovautis prieš ir po kiekvieno turinio paskelbimo, tuo greičiau pagerės jūsų reitingas paieškos sistemoje.

Pradėkime!

Infrastruktūros SEO patarimai

Geras SEO prasideda nuo jūsų žiniatinklio infrastruktūros.

1. Pagerinkite vartotojo patirtį

Vartotojo patirtis

Naudotojo patirtis apima visą vartotojo kelionę su jūsų turiniu. Jei svetainė bus lėta arba pilna iššokančiųjų reklamų, nukentės vartotojo patirtis, taip nukenčia SEO. Taigi, turite įsitikinti, kad svetainė yra jautri ir lengvai naršoma keliuose įrenginiuose.

Taigi, jums gali kilti klausimas apie SEO ir UX ryšį. Reikalas tas, kad jei vartotojo patirtis bus baisi, jūsų reitingas nukentės, nes žmonės nesilankys jūsų svetainėje. Taigi, būtina atkreipti dėmesį į atsiliepimus ir nuolat gerinti vartotojų patirtį.

Norėdami pagerinti svetainės naudotojų patirtį, padarykite svetainę pritaikytą mobiliesiems. Šiuo metu pusė interneto srauto gaunama iš mobiliųjų įrenginių, ypač išmaniųjų telefonų.

Be to, svetainės įkėlimo greitis taip pat turi įtakos vartotojo patirčiai. Jei puslapis įkeliamas ilgiau nei kelias sekundes, labiau tikėtina, kad vartotojas perkels svetainę dėl jūsų konkurentų.

Peržiūrėkite šį vaizdo įrašą, kuriame daugiau parodyta, kaip optimizavimas mobiliesiems gali pagerinti paieškos rezultatus:

Turėkite strateginę SEO perspektyvą

Prieš ką nors rašydami, turite atlikti tyrimą.

2. Išstudijuokite savo konkurentus

Konkurentai

Jei norite sėkmės versle, turėtumėte ištirti savo konkurentus. Pirmiausia palyginkite jų procesus su savo ir sužinokite, kokiose srityse jums trūksta. Vėliau turite sukurti strategiją, kuri pagerintų esamus metodus.

Bet kuriam tinklaraščio savininkui, norinčiam išplėsti savo svetainę konkurencinėje nišoje, konkurentų tyrimai visada turėtų būti jūsų pirmasis apsilankymas.

Pirmiausia suraskite raktinius žodžius, susijusius su jūsų niša, ir ieškokite jų savo naršyklėje. Po to užsirašykite dešimt geriausių rodomų svetainių – šios svetainės yra pagrindiniai jūsų konkurentai.

Dabar, kai žinote savo konkurentus, turėtumėte analizuoti jų svetaines naudodami pažangius SEO įrankius. Taip pat turėtumėte ištirti atgalines, vidines ir siunčiamas nuorodas. Atlikę automatinę analizę, taip pat turėtumėte naršyti svetainėje ir palyginti bendrą naudotojo patirtį. 

3. Atlikite raktinių žodžių tyrimą

Raktažodžių tyrimas

Dabar, kai išstudijavome mūsų konkurenciją, kitas žingsnis siekiant nustatyti jūsų svetainę, kad ji būtų gerai reitinguojama, yra tinkamų raktinių žodžių paieška tikslinei auditorijai. Tačiau šiam procesui dažnai reikia kruopščios faktų nustatymo misijos, kad būtų galima rasti tinkamus raktinius žodžius jūsų turiniui ir svetainei apskritai.

Raktinių žodžių tyrimas apima terminų, kuriuos žmonės vartoja ieškodami informacijos įvairiose paieškos sistemose, paieška.

Tačiau kodėl SEO yra būtinas raktinių žodžių tyrimas?

Kai naudojate tinkamus raktinius žodžius, galite sutvarkyti svetainę ir sutvarkyti ją taip, kad ji būtų patogi. Raktiniai žodžiai padės segmentuoti produktus ir paslaugas, taip pat padės sukurti aiškius skyrius ar puslapių pavadinimus.

Norėdami rasti tinkamus raktinius žodžius savo nišai, galite naudoti raktinių žodžių tyrimo įrankį . Norėdami padidinti poveikį, galite derinti mažos ir didelės apimties raktinius žodžius. Ir, svarbiausia, optimizuokite turinį naudodami raktinius žodžius, susijusius su jūsų tinklalapio esme.

Mano mėgstamiausias raktinių žodžių tyrimo įrankis: SEMrush

Kurkite SEO optimizuotą turinį

Patikrinę infrastruktūros ir strategijos langelius, dabar galime skelbti savo SEO optimizuotą turinį, naudodamiesi šiais SEO patarimais.

4. Paskelbkite unikalų turinį

Turinys

Paieškos sistemos yra griežtos, kai kalbama apie plagiatą. Taigi, kai kopijuojate kito asmens turinį ir perduodate jį kaip savo, rizikuojate, kad jūsų svetainė bus pažymėta arba bus sumažinta.

Norėdami sukurti unikalų turinį, savo tyrimui naudokite kelis šaltinius. Tada parašykite viską savais žodžiais ir pagal savo samprotavimus.

Todėl unikalus turinys pagerins jūsų paieškos reitingą. Tai taip pat suteiks skaitytojams lojalumo jausmą, nes jie bus vertingi. Atminkite, kad visada galite naudoti plagiato tikrintuvą, o jūsų turinio originalumas neturėtų būti mažesnis nei 85%.

Be to, „Google“ nekenčia pasikartojančio turinio. Jei žiniatinklio tikrinimo programos internete mato dvi identiškas to paties įrašo kopijas, jos indeksuoja tik vieną. Dėl to sumažėja jūsų šansai užimti aukštesnę vietą paieškos rezultatuose.

Taigi visada įsitikinkite, kad visi puslapiai, kuriuos galima indeksuoti, yra unikalūs. Taip pat galite naudoti SEO įrankius, kad sužinotumėte, ar jūsų svetainėje yra pasikartojančio turinio.

Mano mėgstamiausias unikalaus turinio kūrimo įrankis: Frase

5. Optimizuokite pavadinimus ir metažymes

Pavadinimai

Pirmas dalykas, kuris atkreipia jūsų dėmesį į bet kurį internetinį turinį, yra pavadinimas arba antraštė. Priklausomai nuo antraštės pobūdžio, skaitytojas greitai pasąmoningai nusprendžia sužinoti daugiau arba pereiti prie kitų dalykų. Taigi, dėmesį patraukiantis pavadinimas ar antraštė netyčia padidina jūsų svetainės srautą.

Kiti veiksniai, pvz., emocinis balas ir pavadinimo tinkamumas, turi įtakos žmonių sąveikai su jūsų turiniu. Taip pat turite įtraukti raktinius žodžius ir modifikatorius, pvz., „Kaip padaryti“, kad pagerintumėte SEO. Apskritai pavadinimas neturėtų viršyti 60 simbolių, įskaitant tarpus.

Nepamirškite optimizuoti metažymų ir aprašymų naudodami atitinkamus raktinius žodžius. Įsitikinkite, kad meta aprašymuose yra glaustos svetainės turinio peržiūros. Taip pat turite optimizuoti vaizdų aprašymus ir alternatyvius tekstus.

Tolesnis skaitymas: 10 geriausių patarimų, kaip padidinti tinklaraščio įrašo SEO

6. Optimizuokite savo vaizdus ir URL adresus

Vaizdas

Vienas dalykas, kurio dauguma SEO naujokų nesuvokia, yra vaizdų svarba. Pagalvok apie tai; mes, žmonės, esame vaizdiniai gyvūnai, o vaizdus interpretuojame greičiau nei žodžius. Taigi, kaip išgauti geriausią iš abiejų pasaulių? Derinkite žodžius su vaizdiniais.

Tačiau galite optimizuoti savo tinklalapio vaizdus, ​​​​kad pagreitintumėte įkėlimo laiką. Norėdami sumažinti vaizdų failo dydį, galite naudoti papildinį arba scenarijų.

Ir kodėl tai aktualu SEO?

Kai įkeliate vaizdą į savo svetainę, turite pažymėti vaizdą ir pridėti aprašymą. Tokios platformos kaip „Wix“ ir „WordPress“ atkreips jūsų dėmesį į šiuos trūkstamus alternatyvius tekstus. Tačiau visada reikia į juos atkreipti dėmesį.

Nepridėkite tik etikečių prie vaizdo; naudokite atitinkamus raktažodžius paveikslėliams apibūdinti. Ir svarbiausia, kad aprašymai būtų aktualūs ir glausti.

Taip pat patartina optimizuoti savo svetainės URL ilgį. Kai naudojate trumpesnius URL, jie geriau vertinami paieškos rezultatuose. Be to, naudotojai lengviau įsimena ir įveda trumpesnius URL, todėl pagerėja vartotojo patirtis. Ir galiausiai visada pridėkite raktinių žodžių prie turinio URL.