Kaip palaikyti ryšį pandemijos metu – Klivlando klinika

Prieš COVID-19 žmonės tarsi nepaisė kitų asmeninės erdvės. (Pakelkite rankas, artimi pašnekovai ir šmaikštuoliai.) Dabar, kai galioja socialinio atsiribojimo etiketas, visi turėjome dar labiau įsisąmoninti trijų pėdų taisyklę. Koronaviruso (COVID-19) amžiuje trijų pėdų taisyklė tapo šešių pėdų taisykle. O tais atvejais, kai žmonės yra užsikrėtę, izoliacija ir karantinas tapo nauja norma.

Cleveland Clinic yra ne pelno siekiantis akademinis medicinos centras. Reklama mūsų svetainėje padeda palaikyti mūsų misiją. Mes neremiame ne Klivlendo klinikos produktų ar paslaugų. politika

„Daugeliui iš mūsų tai sunkus metas, nes kaip žmonės mėgstame kontroliuoti savo aplinką“, – sako sveikatos psichologė Amy Sullivan, PsyD, ABPP. Dr. Sullivanas mano, kad likdami socialūs netikrumo laikais, galime išlaikyti tam tikrą savo gyvenimo kontrolę. Ji rekomenduoja reguliariai lankytis su draugais ir šeimos nariais per socialinę žiniasklaidą ir netgi kūrybiškai naudotis bendravimo programėlėmis.

Pradėkite nuo jauniausių ir vyriausių šeimos narių

Dr. Sullivan teigia, kad dvi pagrindinės grupės, kurioms šiuo metu tikrai gali būti naudingos reguliarios registracijos ir vaizdo pokalbiai, yra pagyvenę žmonės ir vaikai.

„Ypač svarbu užmegzti ryšį su pagyvenusiais žmonėmis, kurie dėl to gali turėti tam tikrų baimių, ir paklausti, ar galime jiems padėti. Kita vertus, mūsų vaikams reikia suteikti informaciją, atitinkančią amžių“, – sako daktaras Sullivanas. „Šiuo metu esame skolingi pagyvenusiems žmonėms ir savo vaikams, kad juos apsaugotume arba paremtume – ir esame skolingi savo šeimai ir draugams, kad palaikytume ryšį vienas su kitu“, – priduria dr.

Patikrinkite ekstravertus ir intravertus

Nors memai gali perteikti, kad tai puikus laikas intravertams ir baisus laikas ekstravertams, niekas nėra apsaugotas nuo nusivylimo, kai negali daryti dalykų pagal planą. „Ekstravertui ar intravertui kiekvienoje situacijoje teks nusivilti“, – sako dr. Sullivan. Kai pagalvoji apie atostogų planus, kurių turėjote atsisakyti, apie prarastas verslo galimybes ar apie didžiulę šventę, kurią turėjote perplanuoti, galite jaustis bejėgiai ir priblokšti. Taigi, tai padeda užmegzti ryšius su mūsų draugais, neatsižvelgiant į tai, kur jie patenka į socialinį spektrą.

„Nusivylimų bus kiekvieno žmogaus gyvenime, nesvarbu, ar esate intravertas, ar ekstravertas. Taigi man svarbu pirmiausia atpažinti nusivylimą, kai praleidau šias situacijas“, – sako daktaras Sullivanas. Kalbėjimasis su draugais apie šiuos dalykus gali padėti jiems įveikti savo jausmus. Ir tai darant gali būti sumažintas stresas.

Ir jei pažįstate keletą intravertų, nemanykite, kad jie mėgsta visą vienatvę. Leiskite jiems žinoti, kad esate už juos. Dr. Sullivan rekomenduoja greitai užsiregistruoti, kad sužinotų, kaip jiems sekasi ir ar jiems ko nors reikia. Ji netgi siūlo paklausti, ar jiems būtų įdomu žiūrėti televizijos laidą ar užsiimti kita ramia veikla su jumis.

Sukurkite įdomių naujų būdų bendrauti su draugais ir šeima

Akivaizdu, kad socialinė žiniasklaida daugeliui iš mūsų tapo gelbėjimosi ratu. Tikriausiai pastebėjote, kad „Facebook“ prisiekę žmonės dabar yra aktyvesni nei bet kada anksčiau. Puiku yra tai, kad socialines platformas pradedame naudoti kūrybiškiau ir nuoširdžiau. Nuo šokių pamokų iki DJ rinkinių, tiesioginių istorijų seansų iki virtualių turų – atrandame unikalių būdų palaikyti ryšį ir įsitraukti.

Dr. Sullivan yra didžiulis kūrybingų bendravimo metodų šalininkas krizės metu, nes atsitraukus nuo žmonių, kuriuos mylime ir kuriais pasitikime, situaciją bus tik sunkiau valdyti.

„Manau, kad Amerika yra išradingumo variklis“, – sako dr. „Šiuo metu turėtume kurti būdus palaikyti ryšį arba sugalvoti ką nors įdomaus ar linksmo, kad būtume kūrybingi. Ir mes turėtume sugalvoti šias idėjas ir leisti jose dalyvauti savo vaikams, kad padėtų ugdyti jų emocinį intelekto koeficientą ir pasitikėjimą savimi, nes jiems taip pat įprasta gyventi“, – aiškina dr. Sullivan.

Vaikai yra labai protingi ir turintys vaizduotę. Jei jums reikia įkvėpimo, kai bandote sugalvoti naujų būdų, kaip praleisti laiką su artimaisiais, kol galioja buvimo namuose tvarka, pažiūrėkite į juos. Dr. Sullivan tai iliustruoja savo vaikų pavyzdžiais.

„Mano vaikai galėjo žaisti su FaceTime savo pusbroliams, gyvenantiems Sinsinatyje, ir žaisti su jais stalo žaidimą. Maniau, kad tai labai kūrybingas būdas palaikyti ryšį“, – sako daktaras Sullivanas. Jos dukra netgi rašė istorijas ir per „FaceTime“ perskaitė jas seneliams.

„Manau, kad galime išnaudoti šį laiką, kad būtume novatoriški ir kūrybingi nustatydami, kaip su tuo susitvarkysime, taip pat galime išnaudoti jį gerai. Tai reiškia, kad galime pažvelgti į tai, ką dar turime savo gyvenime, ir būti už tai dėkingi, palyginti su tuo, ko mums šiuo metu trūksta“, – priduria dr.

Prisijunkite gilesniame lygyje

Žinome, kad tai sunkus laikas apsikabinusiems ir besilaikantiems rankas, tačiau vis tiek galite nepaprastais būdais paliesti savo artimųjų širdis. Praleiskite laiką su jais žiūrėdami filmus ar mėgstamas laidas per vaizdo pokalbį. Pabandykite kartu pavakarieniauti arba supurtyti savo grožybes virtualiame šokių vakarėlyje. Ši veikla gali daug pasakyti ir parodyti, kad tikrai mylite ir rūpinatės savo mėgstamais žmonėmis.

Jei jums labiau patinka žemų technologijų metodai, daktaras Sullivanas rekomenduoja savo draugų rato žmonėms siųsti paprastą el. laišką, atvirukus ar net ranka rašytus užrašus, kad palaikytumėte ryšį.

Bendraukite, kad padėtumėte valdyti nerimą ir stresą

Šiuo metu, kai slepiate vietoje ar net esate karantine po tuo pačiu stogu, labai tikėtina, kad stresas, nerimas ir net depresija gali užklupti mus geriausiais. Jei taip atsitiks jums, žinokite, kad tai normalu, ypač esant chaotiškoms aplinkybėms.

„Tai baimės ir streso metas“,…

https://futuresnutrition.de/blogs/news/wie-man-5-htp-einnimmt
https://futuresnutrition.de/blogs/news/ist-vitamin-d-das-gleiche-wie-vitamin-d3
https://futuresnutrition.de/blogs/news/ist-vitamin-d3-vegan
https://futuresnutrition.de/blogs/news/vitamin-d-oder-vitamin-d3
https://futuresnutrition.de/blogs/news/zu-viel-vitamin-d3