kaip įsigyti naują automobilį ?

Populiariausi patarimai perkant naują automobilį

Kiek kainuos naujas automobilis tiesiai iš gamyklos linijos, galiausiai priklausys nuo to, kokį automobilį gausite. Vis dėlto yra Automobilių supirkimas Kaune daugybė būdų, kaip sumažinti galutinę sąskaitą.

 1. Pirmiausia pirmiausia: ar TIKRAI reikalingas naujas automobilis?

Naujo automobilio pirkimas yra ne kas kita, o pinigų taupymas. Taigi paklauskite savęs: ar automobilis iš tikrųjų turi būti šviežias nuo gamybos linijos?

Vidutiniškai naujas automobilis per pirmuosius trejus metus praranda beveik pusę savo vertės, o kai kurie – dar greičiau. Tai didžiulis smūgis, kurį galima prarasti įsigijus tokį brangų pirkinį. Net vienerių ar dvejų metų senumo automobilis arba buvęs demonstracinis automobilis paprastai yra kur kas geresnės vertės nei visiškai naujas. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų  20 patarimų, kaip pirkti naudotą automobilį  .

Čia skonis, kiek galite prarasti …

10 geriausių automobilių, kurie greičiausiai degina grynuosius pinigus 

AUTOMOBILIS NAUJA KAINA VERTĖ PO TREČIŲ NUOSAVYBĖS METŲ / 36 000 MIELŲ LIKO%
„Fiat Panda 0.9 TwinAir 85 Easy“ 11 245 svarai 3000 svarų 26,7%
„Fiat Punto 1.4 Pop +“ 11 735 svarai 3075 svarai 26,2%
„Peugeot 308 1.6 Blue HDi 100 Active“ 19 650 svarų 5 125 svarai 26,1%
„Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTM-2“ 22 060 svarų 5 750 svarų 26,1%
„Skoda Rapid“ 1.4 TDI CR 90 SE 18 185 svarai 4 725 svarai 26%
Seat Toledo 1.6 TDI 115 Xcellence 21 970 svarų 5 675 svarai 25,8%
„Opel Cascada 2.0 CDTi 170 Elite“ 32 990 svarų 8 350 svarų 25,3%
„Fiat Doblo 1.6 Multijet 120 Active“ („Eco Pack“) 24 487 svarai 5550 svarų 22,7%
„Alfa Romeo Mito“ 1.3 JTDM-2 15 980 svarų 3 500 svarų 21,9%
„Renault Zoe I-Dynamique Nav“ greitas įkrovimas 29 020 svarų 5 100 svarų 17,6%
Šaltinis:  Whatcar.com , 2018 m. Vasario mėn
 1. Modeliai, kurie išlaiko savo vertę

Kaip jau minėta aukščiau, didžiausia problema perkant naują automobilį yra ta, kad jie taip greitai praranda savo vertę. Nenuostabu, kad suma, kurią laikui bėgant sumažėja jūsų automobilio vertė, paprastai yra viena didžiausių išlaidų, taigi ir pagrindinis dalykas.

Kai kurie modeliai grynuosius išmeta greičiau nei kiti, o tai reiškia, kad atėję jų parduoti gausite daug mažiau. Taigi patikrinkite tai prieš ieškodami naujo modelio (ypač jei planuojate parduoti po kelerių metų).

Koks automobilis kaune?  turi automobilio nusidėvėjimo skaičiuoklę, kad pamatytų, kokia vertė bus modeliui, pridėjus jo metinę nusidėvėjimo normą. Dešimtukas, atrodo, reguliariai keičiasi, todėl atlikite tyrimus.

10 geriausių automobilių markių už jų vertės išlaikymą 

RANKAS GAMINTOJAS % LOST PO 34 700 mylių
1 Mini 46,1%
2 „Audi“ 47,3%
3 „Volkswagen“ 47,5%
4 „Lexus“ 51,6%
5 „Ford“ 53,5%
6 „Opel“ 54,1%
7 „Fiat“ 54,2%
8 BMW 55,8%
9 Kia 59,3%
10 „Nissan“ 63,2%
Šaltinis:  autocar.co.uk  2017 m. Vasario mėn
 1. Geriausias laikas įsigyti naują automobilį

Kai nuspręsite, kokį automobilį pasirinkti, dabar turite žinoti, kaip pasiekti geriausią pasiūlymą. Vienas iš būdų sumažinti išlaidas yra pirkti tinkamu laiku.

Prekiautojai turi tikslus, kuriuos reikia įvykdyti, už grobius mokamos premijos. Paprastai tai yra pagrįsta ketvirčio pardavimais, todėl kovo pabaiga, birželis, rugsėjis ir gruodis yra tinkamas laikas pirkti. Jie turi keisti automobilius, todėl bus labiau linkę derėtis ir pasiūlyti patrauklius finansinius paketus.

Pavyzdžiui, 2015 m. Birželio mėn. Pasirodė esąs puikus laikas pirkti automobilį su daugybe pasiūlymų, pvz., „Audi“ už kai kuriuos savo A4 modelio indėlius įnešė 5 000 svarų įmoką.

Jei norite ramiai praleisti laiką, pasistenkite išvengti savaitgalių ar mėnesio pradžios iškart po atlyginimo dienos. Draudimo parduotuvė, kuriai prikimšti „wannabe“ pirkėjai, nėra tinkama vieta derėtis, todėl taip pat gali būti verta vengti naujų numerių sezonų.

Pagalvokite ir apie automobilio stilių. Vasara Kaune, kai vairuotojai svajoja įsigyti kabrioletus, todėl žiema yra tinkamas laikas susitarti dėl vieno. Štai keletas brokerio ir prekiautojo patarimų, kada pirkti, kad gautumėte geriausią pasiūlymą …

Nepalikite to paskutinei ketvirčio dienai, nes pasiekus tikslus, visi sandoriai išnyks.

– Richardas Sandersas, internetinis brokeris „Drivethedeal.com“

Visi prekiautojai siekia trijų mėnesių pardavimo tikslų … Daugelis iš mūsų bando pasiekti tikslą iki ketvirčio pabaigos, mes padarėme geriausius pasiūlymus vasario ir kovo pradžioje ir dabar iš esmės tai darome už ketvirtį.

– „Forumite Saversammy“, prekiautojas

 1. „Kokio automobilio man reikia?” kontrolinis sąrašas

Prieš pradėdami naršyti „vienas“, pagalvokite, ko jums tikrai reikia iš naujo automobilio. Nėra prasmės pirkti dvivietį kabrioletą, jei ketinate kurti šeimą, todėl išsiaiškinkite, kas yra realu. Paklausk savęs:

Kokie mano esminiai reikalavimai?  Degalų taupymas ar pakankamai vietos visai šeimai?

Ar man reikia automobilio, kad galėčiau ką nors padaryti?  Degalų taupymas ar pakankamai vietos visai šeimai?

Ar tai trumpas važiavimas mieste ar ilgesnė kelionė greitkeliu? Ar ji turi sugebėti važiuoti greitkeliu greičiu be įtampos?

Kas geriau, benzinas ar dyzelinas? Kuras, kurį norite naudoti, gali labai pakeisti jūsų pasirinktą modelį.

Ar man reikia masyvaus bagažinės?  Apsvarstykite, ar jums reikia vietos tokiems dalykams kaip sporto įranga ar vežimėlis, ar jums reikia pritaikyti draugišką „Fido“ ar įsikišusią uošvę.

Ar noriu apsvarstyti ekologišką automobilį?  Jei taip, hibridinis ar elektrinis automobilis galėtų būti pasirinkimas. Pradžia kainuoja brangiau, tačiau kai kurios gauna valstybės dotacijas, pvz., „BMW i3“ turi 4500 svarų sterlingų dotaciją.

Sudarykite pagrindinių reikalavimų sąrašą ir eikite iš ten.

Norėdami atsispausdinti šį kontrolinį sąrašą, spustelėkite čia:

ATSISIŲSTI PDF (403KB)

 1. Atskleista: pigiausi važiuoti automobiliai

Norėdami sutaupyti laiko ir energijos, bandydami tai išspręsti, automobilių ekspertai jau atliko šį tyrimą. Galite palyginti skirtingų modelių, įskaitant tuos, kuriuos norite įsigyti, eksploatavimo išlaidas keliose svetainėse, įskaitant „  Parkers“  ir „  What Car?“. . Laikykitės šių taisyklių, jei norite apsistoti pigiausiuose automobiliuose:

 • Mažesni varikliai gali būti pigesni. 1,0 l ar 2,0 l variklio pasirinkimas yra ne tik gryna arklio galia. Didelis variklis paprastai degina daugiau degalų nei mažesnis. Taigi variklio dydis yra gyvybiškai svarbus dalykas, jei kuro ekonomija yra svarbus jūsų sprendimo veiksnys.

Žinoma, tai priklauso nuo to, kaip naudojatės automobiliu. Mažas variklis yra efektyviausias, kai naudojamas pagal paskirtį, pavyzdžiui, pootinti mieste. Jei mažas variklis naudojamas dideliu greičiu, jis turės daug sunkiau dirbti, kad automobilis judėtų – deginant daugiau degalų.

 • Benzininiai automobiliai paprastai yra pigesni nei dyzeliniai. Dyzeliniai varikliai dažnai yra ekonomiškesni nei jų benzininiai. Tačiau neapsigaukite manydami, kad dėl to dyzelinas tikrai yra geresnis pasirinkimas. Šie automobiliai yra brangesni, o siurblyje jie paprastai kainuoja daugiau nei benzinas. Toliau mes tai  apžvelgėme atidžiau.
 • Rankiniai automobiliai yra pigesni nei automatiniai. Pavarų perjungimas yra papildomas darbas – ypač tiems, kurie esame linkę strigti prie šviesoforų. Nors automatika iš vairavimo atima tam tikrą vargą, jos kainos yra didesnės.

Pavyzdžiui, rankinis „Audi A3“ hečbekas kainuoja 20 801 svarą. Tai lyginama su automatine versija, kainuojančia 22 290 svarų sterlingų – arba 1489 svarų sterlingų padidėjimu. Vis dėlto daugelis automatinių prietaisų yra ekonomiškesni nei rankiniai, nes jie „žino“ geriausią pavarą, todėl laikui bėgant galėtumėte kompensuoti papildomas išlaidas.

 • Hibridinius automobilius važiuoti yra pigu, tačiau jų pirkimas kainuoja brangiau. Technologijos kasdien tobulėja Kaune ir Lietuvoje, nes šiuolaikinių hibridų yra įvairių formų ir dydžių, pradedant supermininais ir baigiant prabangiais visureigiais. Dėl ekonomiškų degalų ir pigių ar net nulinių mokesčių tarifų patrauklūs elektriniai modeliai, pavyzdžiui, „Toyota Prius“. Jie taip pat linkę išlaikyti savo vertę perpardavimui.

Tačiau jų pirkimas paprastai kainuoja daugiau – taigi pasverkite santaupas.

 • Patikrinkite jo išmetamą CO2 kiekį, nes jie turi įtakos jūsų mokamam mokesčiui. Labiausiai teršiančių automobilių pirkėjai moka daugiausiai kelių mokesčio.

Išskyrus nedaugelį elektromobilių, kurie neišmeta anglies dvideginio (CO2), visi nauji automobiliai nuo pirmos dienos gauna transporto priemonių akcizą (VED).

Pirmus metus tai pagrįsta automobilio pagaminto CO2 kiekiu.

Nuo antrųjų metų visų benzininių ir dyzelinių automobilių, kurių mažiausia kaina yra 40 000 svarų, savininkai moka vienodą 140 svarų sterlingų per metus – alternatyvaus kuro transporto priemonės, tokios kaip hibridai ir važiuojančios SND (ty suskystintos naftos dujos), mokės 130 svarų sterlingų. per metus.

Automobiliams, kurių mažesnė nei 40 000 svarų kaina, po pirmųjų metų penkerius metus papildomai taikoma 310 svarų sterlingų per metus, be vienodo VED tarifo. Šis papildomas tarifas taip pat taikomas naujoms transporto priemonėms, kurių išmetama nedaug. Peržiūrėkite visą  transporto priemonių akcizų tarifų sąrašą .

Transporto priemonių akcizo tarifai 2017 m. Balandžio 1 d

AUTOMOBILIO TIPAS VED 1 METAIS VED VĖLESNIEMIS METAIS
Benzinas / dyzelinas (mažiausia kaina – 40 000 svarų) Remiantis CO2 išmetimu 140 svarų per metus
Benzinas / dyzelinas (mažesnė nei 40 000 svarų kaina) Remiantis CO2 išmetimu 140 svarų per metus, plius 310 svarų per metus penkerius metus
Alternatyvūs degalai (mažiausia kaina – 40 000 svarų) Remiantis CO2 išmetimu 130 svarų per metus
Alternatyvūs degalai (mažesnė kaina nei 40 000 svarų) Remiantis CO2 išmetimu 130 svarų per metus, plius 310 svarų per metus penkerius metus
Nulinio transporto priemonė (mažiausia kaina – 40 000 svarų) Nulis Nulis
Nulinė transporto priemonė (mažesnė nei 40 000 svarų sterlingų) Nulis 510 svarų sterlingų per metus
 • Kas yra „mažmeninė kaina“?

 

 • Mažesnius automobilius yra pigiau apdrausti. Jei norite sutaupyti pinigų, norėsite, kad automobilis būtų pigus. Pigiausias draudimas paprastai turi daug bendro, įskaitant dydį. Paprasčiau tariant, 4×4 apdrausti jums kainuos brangiau, nei mažo miesto.

Naudojant Transporto priemonių draudimo remonto tyrimų centro (Thatcham) tyrimus, automobiliai skirstomi į grupes nuo 1 iki 50. Tai pagrįsta įvairia informacija, įskaitant našumą, saugos funkcijas, naujo modelio kainą ir atsarginių dalių kainą. Pavyzdžiui, „Hyundai i10“ yra vienas iš nedaugelio automobilių, priklausančių pirmai grupei, todėl jį pigu apdrausti.

Prieš pirkdami „ Thatcham Research“ , patikrinkite tikslaus modelio draudimo grupės įvertinimą  . Kuo didesnis skaičius, tuo didesnė gali būti jūsų priemoka. Taip pat verta patikrinti mūsų  pigaus automobilio draudimo  vadovą, kad sužinotumėte, kokia yra tikėtina kaina.

 

Visi aukščiau išvardyti dalykai yra svarbūs, tačiau jei norite prikaustyti absoliučiai pigiausius važiavimo automobilius, čia jie yra (nors atkreipkite dėmesį, kad visi šie automobiliai yra mažesni):

10 geriausių automobilių, kuriuos galima vairuoti JK

AUTOMOBILIS Numatomos bėgimo išlaidos per mėnesį per trejus metus (12 000 mylių per metus, įskaitant nuvertėjimą, aptarnavimą ir priežiūrą)
„Toyota Aygo“ 1.0 VVT-i 3dr 213 svarai
„Peugeot 108 1.0 Access 3dr“ 213 svarai
„Citroen C1 1.0 VTi Touch 3dr“ 228 svarai
„Dacia Sandero 1.2 Access 5dr“ 228 svarai
Kia Picanto 1.1 1 5dr 232 svarai
„Hyundai i10 1.0 S 5dr“ 233 svarai
„Opel Corsa 1.4 ecoFLEX Sting 3dr“ 234 svarai
„Skoda Citigo“ 1.0 S 3dr 236 svarai
„Volkswagen“! 1.0 Paimkite 3dr 241 svaras
„SEAT Mii 1.0 S 3dr“ 241 svaras
Šaltinis: vertinimo tarnyba „
 1. Pirkite iš anksto ir sutaupykite iki 70% mažesnės kainos

 

„Pre-reg“ kategorijos automobiliams Kaune taikomos didelės kainos nuolaidos, nes teoriškai jie jau turėjo vieną savininką.

Tai veikia taip, kad prekiautojas „perka“ automobilį ir užregistruoja jį atstovybėje. Tai dažnai daroma siekiant dirbtinai pasiekti mėnesio ar ketvirčio pardavimo tikslus. Pardavėjai tai daro, nes dažnai gali gauti daugiau iš premijų už smūgį į taikinius, nei gali parduoti jums automobilį.

Bet ką tai reiškia jums yra tai, kad galite nusipirkti naują automobilį su nemaža nuolaida, nes jo įrašai rodo, kad jis jau turėjo vieną savininką. Tai visi naujo automobilio už beveik naują kainą privalumai.