Ką reikia žinoti – Klivlando klinika

Variantas B.1.617.2, kitaip žinomas kaip delta variantas, buvo CDC radare nuo 2020 m. gruodžio mėn. Pirmą kartą aptiktas Jungtinėse Valstijose šių metų kovą, CDC neseniai priskyrė delta variantą kaip vieną susirūpinimą keliantį variantą.

Cleveland Clinic yra ne pelno siekiantis akademinis medicinos centras. Reklama mūsų svetainėje padeda palaikyti mūsų misiją. Mes neremiame ne Klivlendo klinikos produktų ar paslaugų. politika

Kadangi stengiamės neatsilikti nuo nuolat kintančių kaukių nurodymų ir bandydami išsiaiškinti, ar verta vėl leisti laiką viešose erdvėse, turime dar vieną didelį rūpestį: apsaugoti vaikus nuo naujausios COVID-19 atmainos. jie ruošiasi grįžti į mokyklą ir kitą grupinę veiklą.

Ką tėvai gali padaryti, kad apsaugotų savo vaikus nuo šios naujausios pandemijos grėsmės? Sąžiningai, nors ir jautiesi bejėgis, iš tikrųjų taip nesi. Įrankiai, kuriuos visą laiką naudojome, yra tie patys, kurie gali padėti apsaugoti jūsų vaiką, kai jis grįžta į įprastą rutiną. Vaikų infekcinių ligų specialistė Camille Sabella, medicinos mokslų daktarė, dalijasi naujausiais pasiekimais apie delta varianto simptomus vaikams ir kai kuriais išmintingais patarimais, kaip sumažinti infekcijos riziką.

Ar vaikams gresia COVID-19 delta variantas?

„Delta variantas buvo daug labiau užkrečiamas ir užkrečiamas“, – sako dr. Sabella. „Tai daug lengviau perduoti nei ankstesni variantai, kuriuos matėme.”

Šiuo metu neturime tikslių duomenų, atspindinčių delta varianto simptomų skaičių vaikams. Tačiau dr. Sabella praneša, kad COVID-19 atvejų tarp vaikų nuolat daugėjo visoje šalyje. Kalbant apie gerąją pusę, simptomai dažniausiai buvo lengvi: kosulys, čiaudulys, sloga, skrandžio sutrikimas, galvos skausmas ir nuovargis. Nors ši naujausia įtampa iki šiol nesukėlė daug sunkių ligų, daktaras Sabella teigia, kad kai kurios vaikų ligoninės pranešė apie dažnėjančius hospitalizavimus dėl delta varianto.

„Paprastai kalbant, vaikai, užsikrėtę COVID-19, turi labai lengvus simptomus, jei jie turi bent vieną iš jų. Retai pasitaiko atvejų, kai vaikas labai susirgo COVID-19, nepaisant padermės. Kol kas neatrodo, kad delta padermė būtų sukėlusi sunkesnę vaikų ligą, nors ji yra labai užkrečiama ir daug labiau užkrečiama. Tačiau tikrai turime atidžiai stebėti, nes ši situacija nuolat kinta.

Jis priduria, kad jei jūsų vaikas pradeda jausti COVID-19 simptomus, susisiekite su savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėju, jei jis patiria kvėpavimo problemų ar sunkių ligų.

Kaip galime sumažinti šeimos narių ir mokytojų užsikrėtimo riziką?

Kadangi delta variantą lengviau plisti, nėra nieko blogo imtis papildomų veiksmų, kad apsaugotumėte vienas kitą, net jei buvote paskiepyti. Be COVID-19, Dr. Sabella pastebėjo, kad padaugėjo kvėpavimo takų ligų, tokių kaip respiracinis sincitinis virusas (RSV) ir žmogaus paragripo virusai (ŽPI). Jis pabrėžia, kad vis dar reikia būti atsargiems, ypač su vyresnio amžiaus šeimos nariais.

„Tikimės, kad tie, kuriems gresia didesnė viruso rizika, buvo paskiepyti. Nors duomenys rodo, kad vakcinos yra labai veiksmingos, pasitaikys proveržio atvejų. Štai kodėl svarbu būti atsargiems žmonėms, turintiems kvėpavimo takų simptomų, įskaitant vaikus. Virusai, tokie kaip RSV ir ŽPV, šiuo metu tikrai plinta tarp vaikų ir sukelia daug sumaišties. Jie taip pat prisideda prie daugelio kvėpavimo takų simptomų, todėl sunku atskirti RSV ir ŽPV simptomus nuo COVID-19.

Vaikų apsauga naujaisiais mokslo metais

Praėję mokslo metai buvo sunkūs visiems. Tėvai turėjo sugalvoti, kaip suderinti savo darbo dienos vaidmenis su mokyklos dienos poreikiais, o vaikai turėjo prisitaikyti prie neturėjimo tvarkaraščių ar reguliaraus bendravimo su draugais. Visur buvo sudėtinga – ir patirtis, kurią daugelis norėtų pamiršti. Tačiau greitai artėjant naujiems mokslo metams tėvams gali kilti klausimas, kaip saugiai grįžti į klasę. Daktaras Sabella sako, kad mes jau žinome atsakymą.

„Praėjusiais metais sužinojome, kad kai vaikai neina į mokyklą, yra daug pasekmių – ir ne visos geros. Tačiau perėjimas atgal į mokyklą turi būti atliekamas taip, kad kuo labiau sumažintume šio viruso perdavimą tarp vaikų ir nuo vaikų iki suaugusiųjų.

Daktaras Sabella sako, kad vakcinacija atlieka svarbų vaidmenį kontroliuojant viską.

„Geriausias būdas apsaugoti visus nuo šio viruso yra skiepai. Jie buvo patvirtinti iki 12 metų amžiaus. Be to, skiepijimo riziką gerokai nusveria skiepijimo nauda. Jei vaikas per mažas skiepytis, labai prasminga pasirūpinti, kad visi kiti, galintys paskiepyti, būtų paskiepyti. Kai daugiau žmonių namų ūkyje bus apsaugoti, bus geriau aplinkiniams, įskaitant mokytojus.

Kalbant apie naujus variantus, jei užsikrėtimo lygis ir toliau didės, o skiepų skaičius mažės, dr. Sabella teigia, kad galime tikėtis, kad atsiras daugiau variantų.

Skatinkite savo vaiką daryti teisingus dalykus

Artėjant naujiems mokslo metams, daktarė Sabella išgirdo daugelio tėvų rūpesčius. Nors jis supranta susirūpinimą, jis vis tiek mano, kad mokykla yra geriausia vieta vaikams. Tėvai tiesiog turi nuolat skatinti savo vaikus būti saugius ir protingus, nes pandemija toli gražu nesibaigė.

„Tėvai susiduria su didele dilema. Jie nėra tikri, ar turėtų grąžinti savo vaikus į mokyklą, ar laikyti juos namuose. Man atrodo, kad mokymosi mokykloje privalumai yra daug didesni nei rizika, kylanti mokykloje. CDC ir Amerikos pediatrų akademija rekomenduoja mokykloje dėvėti kaukes. Rankų plovimas išlieka labai svarbus, o jį vis tiek verta prižiūrėti…

https://futuresnutrition.de/blogs/news/wie-viel-vitamin-d3-taglich-einnehmen
https://futuresnutrition.de/blogs/news/vitamin-d3-und-kalzium
https://futuresnutrition.de/blogs/news/welche-lebensmittel-enthalten-vitamin-d
https://futuresnutrition.de/blogs/news/kann-man-vitamin-d3-uberdosieren
https://futuresnutrition.de/blogs/news/wie-lange-dauert-es-bis-5-htp-wirkt