Ar atsisėdus sudeginsite pilvo riebalus? – Klivlando klinika

moteris, atliekanti sėdėjimus

Kl.: Ar atsisėdus sumažinsite pilvo riebalus?

A: Ne. Atsitūpimai puikiai sugriežtinti šerdį. Jie stiprina ir tonizuoja tiesiuosius pilvo raumenis, skersinius pilvo ir įstrižinius pilvo raumenis, taip pat kaklo raumenis. Amerikos sporto medicinos koledžas rekomenduoja tris kartus per savaitę po 8–12 pakartojimų.

Cleveland Clinic yra ne pelno siekiantis akademinis medicinos centras. Reklama mūsų svetainėje padeda palaikyti mūsų misiją. Mes neremiame ne Klivlendo klinikos produktų ar paslaugų. politika

Norint sudeginti pilvo riebalus, jums reikia 45–60 minučių didelio intensyvumo širdies ir kraujagyslių sistemos veiklos (bėgimo, futbolo ar krepšinio, šokinėjimo su virve, vaikščiojimo jėga ir kt.) daugeliu savaitės dienų. Taip pat turite sumažinti perdirbto maisto, greito maisto ir alkoholio vartojimą.

Tačiau vien todėl, kad atsisėdimai nepašalina pilvo riebalų, dar nereiškia, kad turėtumėte juos praleisti! Sėdėjimas yra būtinas norint sustiprinti savo branduolį – tai akivaizdu. Tačiau jūsų branduolys yra atsakingas už daug daugiau nei tie klasikiniai „šešių paketų“ abs, kurių daugelis siekia. Stiprus šerdis gali sumažinti nugaros skausmą, pagerinti pusiausvyrą ir padidinti jūsų lankstumą. Pagrindiniai raumenys taip pat palaiko jūsų klubus ir dubenį. Galiausiai, stiprus šerdis padės sukurti gerą laikyseną.

— Medicinos svorio valdymo ekspertė Karen Cooper, DO

https://futuresnutrition.de/blogs/news/zweck-von-vitamin-d3
https://futuresnutrition.de/blogs/news/was-bewirkt-vitamin-d3
https://futuresnutrition.de/blogs/news/was-ist-der-unterschied-zwischen-vitamin-d-und-vitamin-d3
https://futuresnutrition.de/blogs/news/was-ist-vita-cholecalciferol
https://futuresnutrition.de/blogs/news/warum-verschreiben-arzte-vitamin-d2-anstelle-von-d3
https://futuresnutrition.de/blogs/news/wie-gefahrlich-ist-ein-vitamin-d-mangel