7 sveikos Viduržemio jūros dietos receptai – Klivlando klinika

Daug maistinių medžiagų turtingų augalų. Didelis kiekis gerųjų riebalų. Sveika sveikų grūdų dozė. Kai kurios liesos žuvies ir paukštienos, o kartais ir šiek tiek raudono vyno ar tamsaus šokolado.

Cleveland Clinic yra ne pelno siekiantis akademinis medicinos centras. Reklama mūsų svetainėje padeda palaikyti mūsų misiją. Mes neremiame ne Klivlendo klinikos produktų ar paslaugų. politika

Taip, tai Viduržemio jūros dieta, kurią daugelis medikų bendruomenėje laiko auksiniu širdžiai sveikos mitybos standartu.

Nesvarbu, ar žengiate mažais žingsneliais link geresnės sveikatos, ar jau daugelį metų valgote Viduržemio jūros regiono įkvėptus patiekalus, šiems skaniems patiekalams yra vieta jūsų įprastoje kaitoje.

Keptuvėje kepta dūminė vištiena virš rozmarino-česnako Cannellini pupelių

Šiame užkandyje yra keletas Viduržemio jūros dietos superžvaigždžių, įskaitant pupeles, liesą vištienos krūtinėlę, pomidorus ir rozmariną, ir įrodo, kad patogus maistas neturi lįsti kaip plyta jūsų pilve.

Apanglėjusių brokolių Tabbouleh salotos

Išbandykite šį puikų tradicinio tabulo posūkį, kuriame maistingas, daug skaidulų turintis bulguras dera su apanglėjusiais brokoliais, avinžirniais ir tahini. Gausite kaulus formuojančio vitamino K ir vegetariškų baltymų.

Viduržemio jūros daržovių sriuba

Soti sriuba iš cukinijų, geltonųjų moliūgų ir avinžirnių, kurie sušildys jus viduje. Iš troškintų pomidorų, daržovių sultinio ir šlakelio jogurto gaunamas skanus sultinys.

Skrudintos kvinojos ir lašišos salotos

Lašišos saldumas susitinka su kvinojos riešutiškumu, o rezultatas – gardūs pietūs ar vakarienė, kupini omega-3.

Menkė su lęšiais ir Salsa Verde

Šis sluoksniuotas patiekalas yra pakankamai paprastas savaitgalio vakarienei, bet pakankamai ypatingas savaitgalio svečiams.

Lašišos ir šiltų Cannellini pupelių salotos

Šios salotos, kuriose gausu skaidulų, kalio ir kasdienių omega 3 riebalų rūgščių, yra puikus be rūpesčių maistas visai šeimai.

https://futuresnutrition.de/blogs/news/wie-man-5-htp-einnimmt
https://futuresnutrition.de/blogs/news/ist-vitamin-d-das-gleiche-wie-vitamin-d3
https://futuresnutrition.de/blogs/news/ist-vitamin-d3-vegan
https://futuresnutrition.de/blogs/news/vitamin-d-oder-vitamin-d3
https://futuresnutrition.de/blogs/news/zu-viel-vitamin-d3