5 būdai, kaip kovoti su nuovargiu su maistu – Klivlando klinika

Kai per dieną atsiranda nuovargis, dauguma iš mūsų kreipiasi į „pasirinkę mane“ cukraus ar kofeino pavidalu. Žinoma, abu šie veiksmai greitai padidina energijos lygį. Tačiau jiems taip pat trūksta ištvermės – ir tai nėra naudinga mūsų bendrai sveikatai.

Cleveland Clinic yra ne pelno siekiantis akademinis medicinos centras. Reklama mūsų svetainėje padeda palaikyti mūsų misiją. Mes neremiame ne Klivlendo klinikos produktų ar paslaugų. politika

Laimei, turite geresnių galimybių išlikti budriems ir budriems. Kai žinosite, kokius daug energijos turinčius maisto produktus valgyti, ir keletą geriausių praktikų, kaip juos valgyti, greitai pasijusite geriau.

Pradėkite savo daug energijos turinčią dietą vadovaudamiesi šiais penkiais trumpais dietologės Annos Kippen, MS, RDN, LD patarimais.

1. Niekada nepraleiskite pusryčių

Tyrimai rodo, kad pusryčius valgantys žmonės geriau atlieka užduotis, suvartoja mažiau kalorijų ir mažiau praleidžia darbo bei mokyklos dienų nei tie, kurie to nedaro. Žmonės, kurie praleidžia pusryčius, dažniau būna ne tokie aktyvūs ar net mieguisti ryte.

2. Nepersistenkite su kava

Kasdienis puodelis ar du „Java“ yra gerai. Peržengus ribą, vėliau dienos metu atsiranda nuovargis. Be to, kofeino gėrimas vėlyvą popietę arba anksti vakare gali sukelti bemieges naktis, o kitą dieną – dar didesnį nuovargį.

3. Venkite rafinuotų angliavandenių

Angliavandeniai suteikia jūsų kūnui labai reikalingos energijos. Tačiau labai rafinuoti angliavandeniai, tokie kaip balta duona, saldainiai ir saldūs kepiniai, sukelia angliavandenių trūkumą, dėl ko jaučiatės mieguisti ar net mieguisti. Norėdami gauti ilgalaikės energijos, rinkitės nerafinuotus angliavandenius ir maistą, kuriame gausu skaidulų. Išbandykite avižinius dribsnius, ruduosius ryžius, mėlynes, apelsinus, ankštinius augalus, brokolius, šparagus, špinatus ir lapinius kopūstus.

4. Į patiekalus ir užkandžius įtraukite liesų baltymų

Baltymai virškinami ir pasisavinami ilgiau. Kai valgote su angliavandeniais, tai sulėtina cukraus išsiskyrimą į jūsų kraują. Jūs gaunate nuolatinę energiją be avarijos. Pavyzdžiui, pabandykite į savo patiekalus ar užkandžius pridėti porciją riešutų, riešutų sviesto (be cukraus), natūralaus jogurto ar humuso.

5. Rinkitės mažus, dažnus valgius, kad pagyvintumėte savo dieną

Kai kurie iš mūsų, kai praleidžiame maistą arba valgome per retai, mūsų energijos lygis gali nukristi taip žemai, kad galime persivalgyti kito valgio metu arba valgyti nesveikus užkandžius. Sujunkite aukščiau pateiktus patarimus, kad pasisektų, ir darykite tai reguliariai. Pavyzdžiui, derinkite liesus baltymus, tokius kaip žuvis ar vištienos krūtinėlė, su nerafinuotais angliavandeniais, tokiais kaip rudieji ryžiai ir svarbiausia dalis – daržovės!

Jei laikysitės šių patarimų, visą dieną išlaikysite savo protą ir kūną geriausius ir išvengsite cukraus kiekio kraujyje amerikietiškų kalnelių.

https://futuresnutrition.de/blogs/news/wie-man-5-htp-einnimmt
https://futuresnutrition.de/blogs/news/ist-vitamin-d-das-gleiche-wie-vitamin-d3
https://futuresnutrition.de/blogs/news/ist-vitamin-d3-vegan
https://futuresnutrition.de/blogs/news/vitamin-d-oder-vitamin-d3
https://futuresnutrition.de/blogs/news/zu-viel-vitamin-d3